reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Owieczka trzymam mocno kciuki :** powodzenia, daj znać jak najszybciej jak Ci poszło.

Jadzka nie martw się niespodziankami na twarzy, będzie dziewczynka :) hihi

U nas nocka tak sobie .. znów 3 razy wstawałam, do tego mały do południa odmówił drzemki, darł się jakbym go ze skóry obdzierała. Teraz chodzi jak śnięta ryba.. ale trudno. Może zaraz się uszykuję i wybędę gdzieś na spacer.

Kroma spełnienia marzeń, 100 lat!!:*
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej
jak tu tloczno od rana:-D
ja bylam zarejestrowac dawida do lekarza rano bo dodzwonic sie nigdy tam nie mozna..i czas leci
takze juz powizycue jestesmy,,zadnego zapalenia nie ma ale to wszystko przez to ze smarkac nie chce..przepisala pulneo krople d nosa i pneumolan..kurde i 70zl poszlo masakra:angry:
owca dzis wlasnie dzwonilam w sprawie dzialki..moj sie znim spotka w czwartek to sie zobaczy jak to bedzie,,ale mowil gosciu ze jest kilka dzialek wolnych wiec mam nadzieje ze sobie wybierzemy ktoras:tak:fajnie by bylo :tak:
ja wstaje kilka razy w nocy a to pic a to siku a to wkladke zmienic a to cycki bola no masakta jakas
zmykam sie polozyc
 
No heja
Ja też już w laboratorium z dziećmi byłam, krewkę z paluszków pobrała, jutro wyniki o 15 i tak samo wizyta kontrolna, ciekawa jestem co jutro powie, oby była poprawa. Dzieci kaszlną jeszcze ale nie tak często jak było kilka dni temu. Nocka spokojna, nie wstawałam na szczęście ...aniołku tobie współczuję:-(
owca kciuki trzymam, poradzisz sobie, uwierz w siebie;-)
Jeny ta godzina a ja dopiero śniadanie skończyłam, super! prędzej nie miałam czasu a nigdy nie jem jak ledwo wstaje dopiero później:-)
 
Jadzka a jak mnie piersi bolały z Heśkąąąąąąąąą o matkoooooooo:angry::angry::angry::szok::baffled:
z Guciem, nic, a z Helenką nie mogłam stanika sciągnąć na wieczó tak mnie bolały...... więć spałam w staniku ;)

my nocka okropna, ale juz ulepiłyśmy bałwana i dzieci spią. mama pije kawkę juz opędzlowała chate, ale jakos obiadu mi sie nie chce robic. mam cos z wczoraj.
no i ferie się ksonczyly i powrót do norm,alnosci...sma z dziecmi. ale przynajmniej sobie lepiej czas zorganizuję ;)

owca 3mam 3mam kciuki ;)
 
:-):-):-):-) Dużo pozytywnych wibracji Wam ślę na resztę dnia! :tak:


...szłam z psem rano to widziałam grupkę dzieci z przedszkola idąca do "centrum" u nas... Frucia jeszcze nie dałam.
Fajnie takie małe dreptały sobie ;-) spacerek mieli... a my w domku dziś. Nie mam weny na spacery, może później... włazić na te trzecie piętro mi się nie chce ;-)
 
ja też bym mogła codziennie placki jeść, tylko nie ten spust mam i w ciąży ciężko mi się trawią te placki.

Moje też łobuzują i Olka ma znowu nawrót buntownika, pyskuje od rana i mówi, że mnie nie lubi, zamyka drzwi, normalnie jak nastolatka. A ja mam nerwy słabe w ciąży i melisę idę pić.
 
reklama
kroma ja tez mam nerwy slabe....
ja placki mialam w piatek tez dawno nie bylo ale smakowaly bardzo..
wstalam z drzemki ide robic obiad bo mezulo za niedlugo przyjedzie,,obiados z wczoraj na szczescie:-)
 
Do góry