reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

ciacho wspolczuje ci wizyty u dentysty...brr..

Larvunia a twoja misia juz idzie spac na noc ? i tak do rana spi ??

co do kapieli to moja sis mieszka tu w De i ona od urodzenia kapie swojego syna raz w tygodniu bo tak jej powiedziala polozna po urodzeniu ze wystarczy a tak to jedynie jakimis chusteczkami poprzeciera go a ma juz 7 lat :tak::tak:
ja latem to codziennie kapie swoich a teraz co drugi dzien sie kapia :tak::tak:
 
reklama
Hejka

MARZENKO no u mnie 0,6 na minusie... tzn wczoraj wieczorem sprawdzałam, ale dziś rano zapomniałam... moje gg 43825007. A jak dolegliwości u Ciebie?

KROMA a u Ciebie jak dolegliwości? Brzuszek już się pojawił?

LARVUNIU my mamy zimną łazienke, potem przejście przez zimny korytarz, i zimą młodego często myje co drugi dzień bo po prostu tak by co chwile był zaziębiony... A jakoś się nie odparza, wysypek nie ma... Lato to wiadomo, co innego, kąpiel to i 2 razy dziennie potrafię mu zrobic

Ja też już chcę maj... Tym bardziej że to już by był półmetek ciąży... Eh... No i koniec problemu z paleniem w tym cholernym kominku... Bo do kominka to tylko duże polana idą i żeby rozpalic to M musi z pracy wrócic, potem dołoży i idzie spac po nocce, no ale kurde muszę go budzic na dokładanie bo ja dźwigac nie mogę... Eh, mam nadzieje że w tym roku wiosna szybko zawita
 
ciacho no nie jest, ale ja też się lepiej czuję wykąpana, jakoś psychicznie lżej ;-) ale dziś niech ma jak taka maruda dzień trolla ;-)
Owca tak ... ona zawsze tak chodzi spać między 18 a 19.00 a co? No chyba, że ma drzemkę w dzień to nie ma szans na pójście spać o tej godzinie w tedy z nami idzie spać ;-) ale tak na co dzień to o tej 19.00 już córka wtulona w tygryska śpi :tak: i tak do tej 7.00 mam luzik :-)
Kąpiel raz w tyg to przegięcie trochę ;-) ale to moje zdanie ;-)

Edit:
Jadźka cześć
 
Larvunia tak tylko pytalam , fajnie masz ze tak ladnie ci spi i do rana :tak:
no z ta kapiela to wedlug mnie to tez dziwnie zeby tak raz na tydzien hmm...
teraz tydzien temu tez druga sis mieszka w Holandi i jej syn ma taka wysuszona skore w niektorych miejscach i nie wiedzieli co to , poszli tam do lekarza a babka stwierdzila ze to od wody ma wysuszona i powiedziala ze maja go kapac raz w tygodniu :tak:..

Kasia no z tym palenien to przerabane jest a wy macie kominek i wtedy na caly dom idzie to cieplo?? czy macie normalne centralne ogrzewanie??
 
reklama
OWCA no właśnie jest tylko kominek... i to bez żadnych nawiewów :-( w jednym pokoju mamy 26-28 stopni, u młodego mamy od 20, a w trzecim ok 8-10 łazienka też 10 i kuchnia z 12! Oczywiście łazienke dogrzewamy piecykiem gazowym, kuchnia zawsze troche ciepła łyknie z pokoi i jak się gotuje to też się nagrzeje, a ten 3 pokój to jest zimą nieurzytkowy, no M czasem tam śpi za co go podziwiam... A ci co są tu właścicielami to w tym najzimniejszym pokoju mieli pokoik dziecięcy... Masakra...
Ło matko, kąpiel raz w tygodniu:szok: masakra
 
Do góry