reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
ja to juz bym chciala zeby cieplo bylo bez sniegu bo ciezko sie chodzi
rany pomyslec ze jeszcze niedawno biegalam z takim zapalem:eek:
ja dzis rano sie warzylam i mam 0,5kg na plus:tak:
jadzka jak u ciebie?no i podaj mi gg ;-)ten co masz w danych to chyba nieaktualny albo ty napisz do mnie;-)
kroma dawaj znac jak sie tam czujesz..a jak z dzieciakami dajesz rade?
 
marzenka a kto by nie chcial, mi sie marzy lato, nie narzekalabym jakby bylo nawet 30stop:-D
najgorsze jest to ze prawie slonca nie ma i czlowiek taki przymulonych chodzi:oo::growl:
 
U Nas też jakoś dzień miął, w sumie cały dzień w domu, Jasiek dość długo spał teraz obaj dokazują. O 19 idą spać bez gadania bo już wytrzymać z nimi nie idzie, ewentualnie Wojtkowi pozwolę posiedzieć do 20 a Jaśko o 19 spać ... Zaraz ich wykąpię i mężowi trzeba będzie chlebek do pracy uszykować i tak zleci. Filmik obejrzę i pójdę spać bo co sama będe robić....
 
oj laski mi tez marzy sie ciepelko ja to uwielbiam wiosne maj taki fajny przyjemny cieplutki miesiac hehe :-D
fajnie juz by sie poszlo na dzialeczke a tak trzeba siedziec w murach i sie nudzic...

Marzenka wlasnie a co z dzialka co kiedys wspominalas ?? chcecie kupic od kogos??
Mycha a twoj na tej myjni to tez na nocki chodzi?? myslalam ze w nocy myjki pozamykane :confused:
 
zima generalnie nie ma co robic chyba ze sie gdzis wyjedzie,
bez znaczenie czy wiosna czy lato oby tylko bylo cieplo i powyzej 15stop:-D:-D
 
czesc wieczornie

ciacho dobrze gadasz, polać jej ;-)
owca ja też lubię wiosnę :tak:
Mycha ja tez zaraz swoje dwa do kąpieli gonić będę :tak:
marzenko cześć
 
prosze jaki ruch:-D
a ja musze do dentysty raaany, znowu z tym samym zebem co rok temu, cos mnie tam pobolewa i generalnie problem z nim bedzie, ale najpierw przeswietlenie, ciekawe czy cos wyjdzie na nim...?
 
ciacho to współczuję.. tfu tfu ja mam spokój póki co z zębami.
Misia już zasypia.... jeju rozryczała się bez powodu, to bez kąpieli dzis dzień trolla ma.. dupkę przetarłam i przebrałam w piżamkę... zasypia.
 
reklama
ja sobie tez wspolczuje bo miala byc rok temu zrobiona korona ale kanalow nie mozna znalezc nawet pod mikroskopem i doopa na calej linii
boje sie ze wyjdzie ze trzeba bedzie go w koncu wyrwac a nie stac mnie na implanta

hehe jest takie powiedzenie " czeste mycie skraca zycie" i prawdziwe bo im dziecko czesciej myte tym jest bardzej narazone na alergie,
poza tym to nie lato i powiedzmy sobie szczerze dziecko nie jest brudne
 
Do góry