reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
wiruski lataja non stop moja siedziala w domu doslownie z psem wyszla z 2 razy na siku i dostala temp i 4 dni miala wiec mrozi czy nie to scierwa pelno wszedzie
 
A my tam w styczniu młodego w przedszkolu mieliśmy ze 4 dni... I w tym tyg go też nie daje... Najpierw siedział bo miałam akurat w pracy wolne, potem leżec mi przez maleństwo przyszło, później się rozkaszlał a ten tydzień daje mu tak ooo, jestem w domu to niech siedzi, tym bardziej że on za mną wytęskniony tak, niech się mną nacieszy, jak skończe 1 trymestr to go wypisujemy z przedszkola, od września już go obowiązek chwyta to zrobimy mu dłuższe wakacje... Ja tam go ubię w domu, a on w domu siedziec uwielbia :-D:-D:-D chociaż w przedszkolu więcej energii wypala, ale w domu też mu dostarczam wypalaczy:-p.


Ale żeście mi smaka na placki zrobiły, masakra, chyba jutro zrobię:-p tylko że moje chłopaki nie lubią, to im schabowe usmażę, bo ja teraz do mięsa niechętna:sorry2:.


FUTURE no mi właśnie też najgorzej jak stanik ściągam, ale zawsze po kąpieli im przechodziło, a dziś w nocy to maskra była, jak się kładłam to nic a troche poleżałam i nie wiedziałam co z nimi zrobic...

ANIOŁKU wszyscy wkoło mówią że teraz dziewczynka się przyda, ale ja nie wiem, ja chyba jakoś chłopaka bym wolała... Nie wiem sama...
 
Jadźka ekonomiczniej mieć na Twoim miejscu chłopaka... mi też wszystko jedno było, lecz to się czasem czuję.. ja czułam że drugim razem babeczka będzie u mnie... oj tak w kość to tylko baba mi mogła :-D;-) no pierwsze 3 mies to ja przeleżałam tak mi mdłości dokuczały non stop.

ciacho a właśnie jak młoda teraz się ma ?
 
LARVUNIU no ekonomia ekonomią, ae i instrukcja obsugi już znana mi:-p :-pI nie powiem, ta ciąża daje mi się bardziej we znaki niż poprzednia, mam przeczucia na dziewczynke (z młodym od razu czułam się na chłopaka)... Zobaczymy, co będzie to będzie, ważne żeby zdrowo rosło...
 
Hej !!

dzieki laseczki za kciuki , chyba mi pomogly ;-) wyniki za kilka tyg. dopiero to sie okaze :tak:
Wrocilam potem po zakupy poszlam a teraz troche na kanapie polezalam przed tv :tak:

Kasia no fajnie jak by dziewczynka byla, mialabys parke :-):-)
Marzenka daj znac co tam sie twoj dowie o tych dzialkach :tak:
PR zdrowka dla Jaska, kurcze ciagle te chorobska...

Placki ziemniaczane tez uwielbiam ze smietana lub sosem czosnkowym :tak:
U nas jutro ma byc na plusie 10 st ale co z tego jak deszcz zapowiadaja :angry:

Jak wam sie podoba moj spiederman ??

Milego wieczorku !!
 

Załączniki

  • 001.jpg
    001.jpg
    42,8 KB · Wyświetleń: 30
reklama
Do góry