reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

jadzka ja sankami mlodego normalnie ciagnelam oczywiscie deliktanie
future ale ludzie bezczelni ja pierdziele:baffled:boze jakbyscie spali na kasie no:baffled:
kroma jak tam?
ja spalam 2 godz w sumie wszyscy spalismy az w szoku jestem bo mi wystarczy 20min i wyspana jestem ale mlody tez sie kolo mnie polozyc to i cisza w domku,on jeszcze spi
czekam az sie obudzi to pojde z nim do apteki po syrop moze herbapect pomorze mu na ten kaszel choc juz malo kaszle
 
reklama
Hej !!
dopiero usiadlam z kawa
wypompowana jestem ale zadowolona hehe :-)
na miescie tylko zjadlam frytki bo glodna bylam jak wracalam i teraz buleczke zajadam w ramach obiadu :tak:

Future czytalam na fb masakra wspolczuje jakby malo wydatkow bylo..:angry:
Marzenka to pospaliscie sobie troszke :tak:
 
future jak to bylo w "wysjciu awaryjnym"- " podłosć ludzka nie zna granic" -przykro mi
owca a ja dzisiaj u blondasa naszego bylam:-D no i tez zapadlam w sznurki i koraliki:-D
na dworze znowu b.zimno -8:baffled:
marzenka ladnie pospalas na zdrowie takie sen:tak:
larvunia jak tam spacerek z kolezanka?
 
future współczuję wam tej sytuacji, maskara co za ludziska:no::dry:
marzenka a no widzisz taki pochrzaniony mają plan, na 7-12 3 razy do 12.30 tak miała tez druga grupa a teraz tamte chodzić będą na 12 a Zuzi grupa na 7 rano. Mój ją będzie zawoził raczej.
Byliśmy na kontroli, Zuzia zapal oskrz dostała antybiotyk a Paweł dużo lepiej. W poniedziałek z obojgiem na morfologie i Paweł dostanie skierowanie do alergologa. Za dużo razy choruje na zapal oskrz i kaszel.
 
Ale tu cicho sza :-D:-D
piatek, wekendzik a was nie ma :baffled:

ja sobie po ciezkim dniu zrobilam drineczka mam tak pyszna wodeczke porzeczkowa do tego soczek tez porzeczkowy niebo w gebie :-D

Future przyjemnej kapieli w pianie :-):-)
 
MARZENKO ja mam krwiaka, i nie mogę nic dźwigac... Cieszę się że mogę spacerowac... Bo tydzień leżenia i tak mi dało w kośc, jak bym miała coś dźwignąc i spowrotem wylądowac w łóżku to ja dziękuje... Ja to też teraz drzemke mam obowiązkową... ale u mnie niestety zazwyczaj mnie zmaga o 18... Młody też wtedy zasypia... do 19.30 pośpimy i potem o 22.30 uteina i do wyrka, dobrze że jako tako zasypia

FUTURE masakra co za ludzie... Mam nadzieje że w ubezpieczalni jakoś to rozwiążecie... a nie możecie dac na warsztat i żeby zapłacili warsztatowi? zamiast kase brac?

LARVUNIU hejo hejo:-).


A mój syn dziś chciał grzechotke i butelke kupywac:-p ale jakoś mu to z główki wybiliśmy po 20min negocjacji
 
reklama
Do góry