reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

no hej, my po szczepieniu. mlay mial wywiad tez. wszystko generalnie okej, tylko ciemiączko cos powoli zarasta. ale mowią, ze tak moze byc. wazy 8150. masakra co za grubas hahah

na kulki nie pojechalam bo sie juz nie wyrobilam. za to do prababci (J babcia) pojechalismy z dziecmi, dalismy ramke z ich zdjęciem i byla babcia ucieszona. i do lidla tez nie pojechalam,b o jzu nei mialam sił.
ale w tesko tez trochę kupiłam. hesi bluzeczke, rekawiczki, a Guciowi spodenki. mnóstwo tyych przecen. ale chcialam te body w lidlu kupic......
 
reklama
megi zdrowka dla mlodego
future powiadasz ze juz wymeczona bylas;-)
a ja z mloda na lisciu bylam, mloda nazjezdzala sie a jaj prawie zamarzlam mi ze ubrana cieplo a ona w ciuchy narciarskei to i jej cieplo:-D
 
Megi zdrowka dla mlodego ,zeby mu przeszlo predko..:-)

Future to pokupowalas troszke dzis...fajnie ze babcia uradowana z prezentu :-)

Ciacho my tez bylismy na dworze godzinke :tak:
dzieciaki na sankach , m wypompowany ze hej wrocil haha...:-D dwa klocki na jednych sankach hihi :-p
Jeszcze kolezanka byla w dzien u mnie na szybkiej kawie :tak:
 
madziarena ja se kupic cos musze bo ja nic nie mam ale moze jak cos to bardziej spodnie kupie jakies eleganckie i do tego jakas bluzeczka
ta moj dzis nie wraca,jutro bedzie po pracy dopiero
a mi do tesco za daleko wiec nie po drodze zreszta dawid wszystko ma wiec lepiej bym nie jezdzila po sklepach i szalala:-D
my tez dzis na saneczkach bylismy zmachalam sie az;-)
future pewnie szybko pojdziesz w kimono:-)a maly naprawde duzo warzy:-) jak na 3 miechy pokaz fotke jak teraz wyglada;-)
 
czesc
ja w doskoku... niedawno z g-wa wróciłam....
nie mam już sił, jutro się odezwę

Future wow ile Ci młody waży... moja 9kg :-D ....za to Fruciu nadrabia u nas ;)
 
hej
megi zdrówka dla Pawciunia
PR
fajnie, że Jaśko zdrowy, oby tak dalej :)
My po szczepieniu, też dziś mieliśmy. Mały nie płakał zbytnio, ale pod wieczór popłakiwał, był bardzo śpiący.. zaczęłam go karmić to zwymiotował mi.. i położyłam go głodnego, bo nie chciał jeść.. dałam viburcol, bo troszkę popłakiwał. Mam nadzieję, że choć troszkę pośpi w nocy.. że go głód nie obudzi :(
Niuskaa ja też właśnie chodzę do tego lidla na górczynie, mam blisko, a Ciasteczko na staszica w sumie nie opłaca mi się specjalnie jechać, więc chyba daruję sobie te body. Moja babcia zaraz koło lidla tam mieszka, ale nie będę jej fatygować ;) Nie są niezbędne także może jeszcze trafie gdzieś indziej.
A mojemu nie opłaca się wysyłać paczki stamtąd.. a jak przyjeżdża to zawsze coś tam przywiezie.. tylko z tymi rozmiarami nie zawsze trafi i wolę kupować sama na bieżąco.
Future ładnie Ci Gutek waży, Kubuś dziś 9,99 kg :) jak w tesco. Śmiały się z niego pielęgniarki jak kazałam mu pokazać jaki jest duży, jakie dobre śniadanko było i jakie ma kłopoty hihi wszystko pokazał a one zacieszały :)

No nic zmykam relaksować się w końcu
 
marzenka on juz za 4 dni piąty miesiąc zaczyna ;) nie jest zle, fajny chłopak ;)

ale za to Hesia miala 38.9 ale dałam jej ibum i padła. ciekawe czy coś się nie wykroi do rana wrrrrrrrrr
DSC03175.jpgDSC03189.jpg
 
Ostatnia edycja:
Fajny Gutek :-):-) i ladnie dosc duzo wazy a wcale nie wyglada na taka wage zeby mial hehe...
mamuska dobrze karmi to synek rosnie...

Uciekam zaraz do wyrka :tak:
 
reklama
hej
a ja juz po sniadanku kakao se zrobilam cos ostatnio do mleka mnie ciagnie bardziej:-)
future ladny ci chlopina rosnie i wcale nie widac ze tak duzo warzy:-)
a jak hesia do malego ?zdarza sie ze go uderzy?
 
Do góry