reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Dzień dobry z rana :)
Kasia jesteś pewna, że chcecie aby Wasz syn był jedynakiem ?? To nie dobrze dla dziecka ...
Marzenka ja nie biorę tabletek już pół roku i nadal dzidzi nie ma :) specjalnie to się nie staramy ale będzie co ma być - na drugie dziecko juz czas ;)
Yola ja pisałam o rolkach ale ja umiem jeździć - chce kupic bo mam za duze :)
Marzenka ja tez mam takie buty ze mi sie wysuwaja z nóg i tez nie chcieli przyjac bo mezulo nie wziął paragonu
Future dzis juz sie dobrze czujesz ?
Larvunia jak nocka ? Jak Fruciu ??
Mari... - do szpitala ale już - jak masz skierowanie to idź i się nic nie bój ;)
Miłego dnia ja lece pracowac :)
 
reklama
dzieki
walczyam z okladami..... gdy nie okladalam mu to roslo do 38,3 gdy spadalo to do 37,6

nad ranem mial 37, teraz śpi bidulek... czekam.
Do 9.00 jak sie nie dodzwonie do doktorki to jade z nowu dzis do lekarza.
Wczoraj tez byismy, to inhalacje przepisala i syropki. Jak goraczka w nocy by byla to kazala po antyboityk kazala przyjechac.... Zwlekam bo niechce antybiotykiem go faszerowac :-(
 
oj larvunia biedna ty:-( ciagle te chorobska macie:-(
madziarena ja zapodzialam gdzies paragon i dupa..wiec bede je nosic jak bedzie chlodniej wtedy grubsza czarna skarpetka i powinno byc ok...dzis przetestuje :tak:
myslalam ze dzis cieplej...okno w sypialni umyte poodkurzane kurze wytarte i luzik:tak:
 
Witam sie z polski :-):-)
za godz mam termin do weta z pieskiem,bedzie usypianie hehe

To na razie tyle wpadlam tylko dac znac ze jestem czytam was...w miare wolnego czasu :tak:

Pozdrawiam :-)
 
no hej.
my wyspane, wypoczęte.
oddycham lepiej, ale za to mnie Zenek kopie jak wsciekły, chyba tez się brzuchowi oddycha lepiej.

mała lata jak wsciekła. Boże co ja mam za perszingi w rodzinie.

Odwołałam dziś już oficjalnie nasz wyjazd na wesele. Przykro mi, ale nie dam rady,
w niedziele mamy komunie w strzelcach i tez nie wiem, czy dam rade.
 
Hejka :-)
My dziś nocka spokojnie, chociaż jak w nocy się wierzgać zaczął i mnie w bliznę kopał, to myślałam, że mu te śliczne nóżki pourywam. Auć. :eek:

Future - to już wiesz, że siusiaka ma, że Zenek zwiesz? :-D

Larvuś - zdrówka dla małego, jejku, niech on tak nie choruje :no:
 
Witam brak weny coś na pisanie...jedyna pociecha że nam wreszcie z podatku kasa wpłynęła dzisiaj...przeszło 2 miesiące czekania.
Do usłyszenia później, nie długo śmigamy na miasto parę spraw pozałatwiać.
 
reklama
Do góry