reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Ja też poproszę kawusię, z mleczkiem ale bez cukru :-)

Future i jak, jakieś lepsze wiadomości po lekarzu?

A u mnie to zimno to rodzinne, babcia, mama i brat tak mają i całe życie mi wmawiają, że mi zimno. A ja jakiś wyrodny stwór i mi wiecznie gorąco :-D
 
yola niewiele, tylko tyle, ze leki za 80zł dostałam dziś od lekarza za darmo.
antybiotyk jeszcze nie działa, ale działają już rozkurczowe leki i mam świadomość, ze i ja i dziecko możemy swobodnie oddcyahac a przez ostatnie dni bałam się niedotlenienia...


przed chwilą siedzialysmy z Heskiem na kaflach i zajadałyśmy się arbuzem. nie trzeba wspominać, ze mycie podłogi i pranie i kąpanie w toku...
 
i tutaj też posmęcę..
dziewczyny.. ratunku...

mam skierowanie do szpitala na obserwację, gdyż mój lekarz prowadzący boi się, żeby nie wystąpiła gęstoza, chociaż skok ciśnienia to miałam taki jednorazowy i nic więcej się nie dzieje (bo sprawdzam na bieżąco), no może poza lekkim puchnięciem stóp, które jednak schodzi po odpoczynku;
jestem chora jak mam iśc do szpitala, boję się jak ognia tej placówki; i nie wiem czy zacisnąc zęby i iśc do Gw czy jednak wybrac może Dębno, bo w sumie nie wiem czy ostatecznie tam bym nie chciała rodzic; póki co to ryczec mi się chce jedynie... :-(
mati pisała coś o badaniach, że niezbyt komfortowo to przebiega;:no: a jakie macie opinie na temat oddziału patologii ciąży?
muszę się w końcu zdecydowac, a po prostu panikuję na samą myśl.. :-:)-(
 
marisam- ja na patologii ciąży spędzilam ostatnie 2 tygodnie ciązy, nie było tak źle. Dziewczyny miałam fajne w pokoju, całymi dniami gadalyśmy, badania tak sobie, zależy jaki lekarz bada, ale da się przeżyc naprawdę.Jak musisz to idz, nie taki diabeł straszny.
 
marisamm pewnie jak masz skierowanie to idź dla dobra twojego i maluszka w końcu i tak znajdziesz się w szpitalu prędzej czy później a może po zrobieniu badań zobaczą że nie ma powodu do niepokoju to jeszcze cię wypuszczą przed urodzeniem maluszka, różnie może być...trzymam kciuki;-)

Moje szkraby śpią mam już błogą ciszę:-)
 
Marisamm idz do tego szpitala. ja tez nie cierpie i mnie trzesie jak slysze samo slowo szpital:/ wiec pewnie bede siedziec w domu poki scian nie pogryze byle jak najkrocej tam. a co do tego czy gorzow czy debno to ja bym wybrala gorzow, pod wzgledem sprzetu itd.
 
Hejka

Widzę dziś dzieciaki miały nocne przeboje... U nas też... Młody poszedł spac wczoraj o 18 o 21 M budził już, potem o 24 jak M do pracy się szykował, później do mnie przyszedł (nie wiem o której) no i zrobił mi pobudkę o 6 rano :szok:. Tradycyjnie sam się obsłużył ze śniadaniem, tylko mu później herbatke zrobiłam... No i do przedszkola, a jak po niego wróciłam to się okazało że spał 1,5 godziny :no:. No i wieczorem wojował, spac nie chciał, ale w końcu padł...

Ja dziś na lumpach byłam, sobie kupiłam bolerko, sweterek, 3 bluzki, 2 pary spodni i nowiuteńkie buty, i mojemy M 2 koszulki i 3 pary spodni, no i młodemu koszule :-)

Mnie też od rana głowa bolała, ale dolorminka pomogła, To M głowa zaczęła bolec, nie chciał tabletki i poszedł spac, bo twierdził że jak się prześpi to przejdzie, ale wstał na obiad z jeszcze gorszym bólem, więc też mu dolormine zapodałam i też już śpi...

LARVUNIU zdrówka dla Frucia

MARISAMM, BLOND, AGATAA no dawajcie z tymi oknami :-) we trzy to wam w trymiga pójdzie

Jutro ma do nas przyjśc znajoma, młody się cieszy bo ona w ciąży jest i jest ciekaw jak to jest z tym brzuszkiem i wychodzeniem dzidzi z niego...

Wogóle M mnie dziś zaskoczył, bo jak przeglądałam w jednm lumpku ciuchu to ten zaczął przeglądac ubranka dla... dziewczynek, ja do niego że coś mu się pomerdało, a on A bo się mogą przydac? ja się zaczełam śmiac że nie ze mną mu się przydadzą, a ekspedientka: a bo to jest znak,a bo tatusiowie to o córeczkach marzą... A temu aż się oczy rozbłysnęły... A jakiś miesiąc temu ustaliliśmy że młody zostaje jedynakiem :dry:
 
To prawda z tymi "córeczkami tatusiów" moja Zuzka to też oczko w głowie mojego m:-) Kasia a kto tam wie co twojemu chodzi po głowie:-D
Uciekam kochane bom się zasiedziała...małego wybudzę na mleczko i pójdę spać, jeszcze tylko szybki prysznic. Padam na twarz już.
Dobranoc
 
reklama
dzien dobry
ciasteczko tez to zauwazylam u tesciowej..
zawsze jak idzie do miasta ubierze sie za cieplo potem przychodzi i gada ojej jak mi goraco:-D:-Da zawsze jej mowie ze cieplo jest a ona i tak swoje robi...
kurde kupilam se pare dni temu buty na koturnie ale spadaja mi paragonu nie mam sama nieiwem czemu i cholera wie co mam z nimi zrobic...musze nosic grubsza skarpetke zeby mi nie spadaly a jak bym nawet wymienila na mniejszy to palec by mi wystawal bo palec odkryty:eek:bede musiala kupic inne az jestem zla...
marisam jak lekarz dal skierowanie to idz nie ma sie czego bac..
kasia moze cos mu sie odmienilo:-D
moj tez zaczal cos ostatnio zebym odstawila anty juz ale ja niechce jeszcze..mam taki plan zeby popracowac troszke dostac umowe na dluzej odlozyc troche pieniazkow i wtedy..chce sie nacieszyc praca bo potem znow bedzie siedzenie w domu...
 
Do góry