reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Kroma - z tego co wyczytałam to ten napar nie przyspiesza ale rozmiękcza szyjkę. Cholernie nieprzyjemnie wspominam masaż szyjki robiony przez położnego. myślałam że mu zęby powybijam:eek: bolało jak cholera.
 
Kroma - jeżdżę bardzo dobrze ;) hehe kiedys potrafiłam nawet pare figur wykonac :) ale na rolkach pierwszy raz jeżdziłam mając 9 lat - dostałam na komunię i ubrałam - pojechałam odrazu w białej sukni :) Muszę sobie kupic rolki bo mam męża ale to rozmair 43 i nie czuje sie komfortowo :)
Megi fajnie tak czasem odpocząć, zrelaksować się :) szkoda, ze pogoda na dworze lipna bo jakos czas lepiej leci wtedy
 
Oj moje okna też zaczynają się prosić o mycie..od świąt nie myte:zawstydzona/y: chyba jak się cieplej zrobi to się poświęcę...
Rosołek pachnie już głodna się robię:-)
Wiecie co mam dziś lenia normalnie, pogoda jakaś taka, nic się nie chce, Zuzi odbija też maruda na tę pogodę czy co....ja chcę koniec dnia już:sorry2:
 
Atagata - na majówkach dziewczyny niektóre piły te napary z liści malin, ale jakoś albo jeszcze brzuchate, albo po urodzeniu nic nie chwaliły, że to niby naparu wpływ. Ale ponoć smaczny. Tylko chyba za wcześnie nie powinno się go zaczynać pić. A olejek rycynowy to koleżanka użyła raz... jedyny efekt to 2 dniowe rozwolnienie... nie poleca.

No, u mnie też okien nie zdążyłam zacząć myć na wywołanie, jedynie firanki zmieniłam, to może nasze brzuchatki zrobią rundkę i pomyją wszystkim okna - efekt po takiej rundce murowany :-D

Nie pamiętam która rolki chce kupić... ale ja pierw się uczyłam na rolkach, a potem na łyżwach i nie zauważyłam, żeby mi jakoś łatwiej szło. Ale może odwrotnie działać będzie :-)

Odwiedziny prababci odbębnione, ufff. Lubię moją babcię, ale jej wmawianie całemu światu, że jest mu zimno po dłuższej chwili męczy. Maluch ubrany ciepło, a ta go w polarowy kocyk zawinęła po uszy. Aż mnie zmroziło jak spojrzałam, a młody cały czerwony na twarzyczce. A babcia, że ma rączki zimne, noż cholera.
 
yola babcinka nad bardzo troskliwa:) mnie też wnerwiało jak np teściowa robiła coś z Pawełkiem po swojemu choć ja uważałam że dobrze wszystko robię i odpowiednio...no ale już po wizycie więc nie zawracaj sobie już tym głowy;-)
 
wiecie na starosc chyba zmienia sie odczucie temp. nie zauwazylyscie ze starsi ludzie generalnie ubieraja sie cieplej niz pozostali;-)?
 
ciasteczko no masz rację...starsi czasem w ciepłe dni a ubrani jakby jesień listopadowa była, zauważyłam nie raz:-D może i my na starość tak będziemy narzekać kto wie?:)

Robię kawę...komu? komu?:-)
 
reklama
Do góry