reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Aśka a może to jakaś alergia? teraz wszystko pyli...wiem po sobie

Marzenka, ostatnio byłam w św. i miałam chyba ze 2 godzinki czasu ale jakoś tak wyszło, byłam z moim K. a on z roboty prosto cały brudny i nie wyglądający więc się nie odezwałam.


 
reklama
Witam
Miałam poczytać ale sąsiadka zapukała "chodź na kawę":-) i tak prawie co dzień na wymianę chodzimy...
Później nadrobię...
A i jeszcze coś: PAWEŁEK MA 3 ZĄBKA:happy2: TYM RAZEM DWÓJKA DOLNA
 
Blond co prawda to prawda, kasa teraz jak najbardziej się przyda ... :tak:
Jakiegoś doła załapałam i jakieś nerwy Mnie dopadły, w środku wszystko Mi się trzęsie ... :eek: nie wiem co to i przez co to ... :no:
 
Ania dziekuje za pozwolenie:))))od rana z mlotkiem biegam i patrzre co by tu naprawic albo zepsuc bardziej :D:D:D moze jak powale tym mlotkiem w cos todziecko bedzie chcialo wyjsc zobaczyc co ta mama robi :Dcos Ty ciotka juz dla niego znalazla?:)

Katgen no wlasnie nie wiem moze cos pyli chociaz ja alegrii nigdy na nic nie miala. ale gardlo mnie tez cos drapie wiec obawiam sie ze sie pewnie przeziebilam po prostu:/

Megi gratki kolejnego zabka!
 
A ja wczoraj bylam na rolakch :) hehe ale fajnie tak pojeździć po latach - muszę moją małą nauczyć to będzie ze mną jeździła. Kupiłam sobie rybaczki sportowe i długą bokserkę, zastanawiam się na spódnicą białą do kostek ... nie wiem czy kupować co myslicie ?? jest za 27 zł u nas fajna ...
 
my juz po spacerku ale zimno:szok:
popijam druga kawke i zajadam moje ciasteczka:-Dmusze jeszcze raz zrobic:tak:
do ciasta dodalam otreby platki zwykle pestki dyni slonecznik tabliczke czekolady rodzynki i sliwke suszona jak dla mnie bardzo podobne do piegusek:tak:a i zdrowsze:tak:
katgen jak wiesz ja teraz pracuje wiec jak juz to trzeba bedzie sie wczesniej zgadac...ale ja rozumiem ze sie nie odezwalas sama bym sie zle czula na miejscu twojego m;-)moze bedzie jeszcze inna okazja kto to wie:tak:
mycha to bardzo dobrze ze masz pomoc duza :tak:latwiej ci:tak:
blond hehe smiesznie jakbyscie paradowaly pod szpitalem:-D
blond no tak sama to wiem my zesmy sie przemeczyli przez pol roku strach byl ogromny itd ale mamy glowe spokojna dlugow nie ma, jest tak jak powiinno byc:tak:
mycha a wyczuwam u ciebie ze psychicznie jest ci naprawde lepiej;-)w koncu sprawy ida bardzo do przodu;-)
 
Madziarena - osobiście zawsze byłam fanką zwiewnych długich spódnic - także polecam. A kolor biały na lato - super:)
Blond - proponuję maratony od 1 czerwca:) gorzej jak wszystkie naraz zaczniemy a jeden lekarz będzie,hehehee...
naszła mnie ochota na naleśniki z bitą śmietaną i konfiturą wiśniową:) mniam. Zaraz zrobię - zdrowo tak przed obiadem. Córa się ucieszy:)))
Co do rolek to na dzień dziecka planuję mojej córci kupić. Zimą nauczyła się jeździć na łyżwach - to łatwiej jej teraz powinno być chyba:)
Idę robić naleśniki... już niedługo folgowania zostało...:cool2:
 
wy tu nasmarowałyście, wróciłam ze spaceru, ogólnie jakiś dzień dzisiaj nerwowy jest, chyba w powietrzu coś wisi. Mycha ja mam też taki dzień, ale po spacerze mi lepiej. Blond- może okna umyj i powieś firany, niby ciśnienie wzrasta i można dostać skurczy. Atagata- ty nie kombinuj z przyspieszaczami, moja koleżanka wypiła olej rycynowy, bo to przyspiesza poród, wywołuje skurcze, bo przeczyszcza organizm i się męczyła 3 dni ze skurczami a potem trafiła na cc, bo jej mały smółkę puścił i się dusił, miał potem zapalenie oskrzeli. Posprzątajcie, pochodźcie, z facetami spółkujcie i może pójdzie w końcu. Madziarena- a jak ci idzie jazda, ja widziałam ostatnio dziewczynę to zasuwała nie źle na rolkach. marzenka- ja zapomniałam, że mam kawę zaparzoną. ciasteczko- teraz takie trampki robią. Ja kupiłam dwa lata temu lakosty i w sumie nie drogie, ale guma zaczęła się odklejać i nie dało się reklamować, bo uważali że to od chodzenia po deszczu, w sumie odkleiła się trochę i dalej nie poszło, mam je do tej pory i chodzę.
 
reklama
Już po odwiedzinach..
Nastawiłam na rosół, dzisiaj m na służbie więc sami...Pawcio śpi więc chwila spokoju mogę pobuszować po necie...mój sposób na relaks:-)
 
Do góry