reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

dzien dobry wszystkim
larvunia zdrowka dla mlodego, moze jakis wirus czy cos...
marzenka milej pracy, madziarena fajne ze buty pasuja
a ja musze mlodej jakies buty kupic, kupilismy jej trampki i to nie takie tanie i ponosila rowno 9dni i wczora poszly do reklamacji bo w jednym srodek sie wydarl ale znajac zycie powiedza ze uszkodzenie mechaniczne i ze nic z tego:dry:
 
reklama
Heloł.
Nocka ciężka, Jasiek jakiś płaczliwy był a raczej rozdarty jak zaczął się drzeć to Go uspokoić nie mogłam :no: :szok: o co Mu chodziło do teraz nie wiem ...


witajcie:-)
ja jzu zasiadlam z kawka..maly spi cos ostatnio ladnie spi....moze juz tak zostanie:tak:bo on to przed 6 potrafi wstac;-)
moze tak dziala na niego nowa posciel:tak:
larvunia widze ze spotkanko udane....katgen a kiedy mnie nawiedzisz?tak daleko nie masz...zaciagnelabys beti i heja do mnie;-):-D
ja ostatnio zrobilam ciastka takie zdrowsze wiecie jak sie zajadali w pracy teraz troche polezaly i sa jeszcze lepsze..
musze jeszcze zrobic....
mialam isc na rano do pracy ale ide na druga zmiane..jedna dziewczyne zwolnili bo sie nie nadawala a ze sie nie starala to poszla na odsztrzal:-Dno i dobrze bo tylko zamet wprowadza!!no i teraz bedziemy robic nadgodziny tyle ze ja sie nie chce pchac bo wiem ze ciezko im zaplacic za to wiec wole wolne niz sie uzerac znimi..poki co mam dobre wytlumaczenie ze mojego nie ma to mi ciezej z malym hehe...i nadgodzin nie bede robic...
mycha ktos ci pomaga w remoncie w wybieraniu wszystkiego?bo tak samej to ciezko....no i kto ci bedzie robic ogrzewanie okna wymienial?jakas ekipa czy znajomy bo wiadomo ze zawsze taniej...
hehe kobieto ja cie napewno nawiedze tylko czekam az sie tam urzadzicie:tak:;-)
madziarena i jak przyszly ci adidaski?

Marzenka mam dużo pomocników z rodziny (od strony męża najwięcej) i z obcych (dobrych znajomych),daję radę ... Płytki już wybrałam ale nie wiem ile je wybierałam masakra zdecydować się nie mogłam, okna teściu będzie wstawiał a centralne znajomy będzie robił (siedzi w takich rzeczach więc i taniej wyjdzie bo znajomy i się zna na tym) :tak: no a resztę mąż będzie robił i wczoraj się dowiedziałam, że być może mąż wróci szybciej ale nie na 2 miesiące tak jak było mówione ale na 2tyg., trochę się załamałam ale co mam zrobić ... Już nawet nie zmieniam suwaczka bo nawet nie wiem dokładnie kiedy wróci :no::no: tak w ogóle mąż będzie tam jeździł, przyjeżdżał na tydzień albo i nie i wracał z powrotem, zdobył tam zaufanie pracodawcy i chcą żeby u nich pracował ...
Zobaczymy jak to się wszystko ułoży i jak długo będzie tam jeździł, zła strona taka że czekają Nas długie rozłąki i częste a dobra strona jest taka że przynajmniej długi spłacimy i trochę się wybijemy ... Coś za coś i jakoś trzeba to przetrwać ... :sorry:
No i fajnie że synek Ci tyle śpi, Mój dzisiaj przed 6 się obudził ale o dziwo do 7 leżał w łóżku, a tak to 7 po 7 wstaje i rządzi ..


Larvunia dentysty boję się panicznie, ale ból jest niemiłosierny więc wygrał i się zapisałam ... Jak już jutro pójdę to już będę się na bieżąco zapisywać ... :tak: żeby wszystkie poleczyć ... Kochana zdrówka dla Frucia!! :tak:

Kroma no u Mnie Jaśko też koncert dał :tak:

Wczoraj megi wleciała na kawkę i placuszek :-) i troszkę pogadałyśmy, no a dziś po południu chyba Gorzów wita jeszcze dokładnie nie wiem a przed południem fryzjer i zaś się obcinam :tak: tym razem Wam się pokażę ;-)
 
mycha to bedziesz miec caly dzien zalatany, a co do wyjazdow do pracy niestety takie zycie albo czlowiek sie poswieci i bedzie miec lepiej albo wiecznie bedzie zle, glowa do gory nie ty pierwsza
moze cos wisi w powietrzy ze tak dzieciaczki dzisiaj daly wam koncerty zyczen...:-(
 
Ciacho wiem wiem, jakoś damy radę ..
No a co do dzieci to widzę że faktycznie dziecko dzisiaj "zaszalało" nie tylko u Mnie ... :eek:
 
Hejo,
coś dziś w nocy wisiało w powietrzu chyba, bo Gabik też jakiś marudny. Może nie darł ryjeczka, ale marudził, kopał, ogólnie jakiś taki nie do życia był pół nocy.
 
wychodzi ze dzieciaczkom cos przeszkadzalo, a powiem szczerze ze mi dzisiaj tej nocy spalo sie super, juz nie pamietam kiedy tak spalam
 
Hey

Witam się z rana z kawką, wstać nie mogłam dzisiaj taka zamulona...

Larvunia, moja marudna ale nic jej nie jest. tfu tfu. Póki co.

 
Hej dziewczyki:) śniło mi się że urodziłam bliźniaki. Obudziłam się z dziwnym uczuciem...
Miałam dziś jechać do miasta pokupować jeszcze parę rzeczy dla maluszka i koszulę do karmienia ale patrząc za okno to sama nie wiem czy się wybrać... jakaś ta pogoda nostalgiczna i melancholijna. Z drugiej strony jak pozwlekam jeszcze to nie wiem czy zdążę ze wszystkim:D
Za tydzień mam zapisane KTG z pomiarem AFI i biometrem. Troszku się denerwuję ale myślę że dobrze będzie:)
Dziewczęta czy piłyście przed porodem napar z liści malin?
 
o widze ze dzieci Wam sie dzisiaj w nocy zbuntowaly:/ ja tez jakos nie bardzo spalam ale to dlatego ze mlody padl mi wczoraj kolo 18 i nie moglam go dobudzic ani na kapiel ani nawet na siku wiec sie balam ze sie zleje w lozko bo osytni raz byl w wc w przedszkolu:/kolo 4 zaczal sie krecic wiec zaprowadzilam go do lazienki i juz moglam spac normalnie:)

Atagata ja tego nie pije, nawet nie wiem gdzie to moge kupic. my to powinnysmy jakis maraton zrobic sobie, zabrac jeszcze Marisamm ze soba i chodzic poki nie urodzimy :Dnajlepiej wkolo szpitala coby blisko bylo:)

Mycha tesknota ciezka jest ale jaka ulga odbic sie i posplacac dlugi. tym bardziej ze teraz ten remont robicie to pieniadze jak najbardziej sie przydadza:)

wszystkim chorym zycze zdrowka!!!

tak apropos chorob to ja coraz bardziej pzeziebiona jestem:/tzn katar mnie dopadl i juz mi naprawde przeszkadza.
 
reklama
Do góry