reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Ja jestem, zabieram sie do szycia :tak:
Mycha wspolczuje bólu zęba... lecz je lecz...
marzenko moim zdaniem schudla, ale ona tweirdzi ze nie ;-) A tak poza tym nada ja lubie jak lubialam hehehe ;-)
 
reklama
marzenka- to fajnie, że mały dał sobie w zębach pogrzebać, dobrze, że ma zrobione te dziurki, mi odpukać Olka ma jak na razie czyste, może po mnie pójdzie z kłami, bo ja nie mam dziur, za to M ma dziurę na dziurze, ale on sam sobie winien, colę pije, napoje izotoniczne, a to najgorsze dla szkliwa. A mój M prywatnie płaci między 120 zł a 270 zł, jak ma kanałowo leczonego zęba, albo trutkę to drożej płaci, za zwykłą plombę białą 120 zł/.
megi i Marzenka- a jak są na poligonie to ich nie ma kilka dni.
Mycha- twój Jasiek to jak mój Arek ma zębów dużo. Tylko twój Jasio jeszcze maluch, mojemu coś słabo rosną. Gratki za zęby w takiej ilości.
Owca- ja miałam młode ziemniaki i kotlety, poświęciłam się i ubiłam kotlety, a ja nie lubię schabowych tłuc młotkiem.
 
Bry...
ledwo patrze...
Frutek 38,5' w nocy.... przejeczal mi pol nocy...
jestem dzis zoombie, jeszcze ta pogoda :dry:


Katgen obserwuj Izulke :-(
 
witajcie:-)
ja jzu zasiadlam z kawka..maly spi cos ostatnio ladnie spi....moze juz tak zostanie:tak:bo on to przed 6 potrafi wstac;-)
moze tak dziala na niego nowa posciel:tak:
larvunia widze ze spotkanko udane....katgen a kiedy mnie nawiedzisz?tak daleko nie masz...zaciagnelabys beti i heja do mnie;-):-D
ja ostatnio zrobilam ciastka takie zdrowsze wiecie jak sie zajadali w pracy teraz troche polezaly i sa jeszcze lepsze..
musze jeszcze zrobic....
mialam isc na rano do pracy ale ide na druga zmiane..jedna dziewczyne zwolnili bo sie nie nadawala a ze sie nie starala to poszla na odsztrzal:-Dno i dobrze bo tylko zamet wprowadza!!no i teraz bedziemy robic nadgodziny tyle ze ja sie nie chce pchac bo wiem ze ciezko im zaplacic za to wiec wole wolne niz sie uzerac znimi..poki co mam dobre wytlumaczenie ze mojego nie ma to mi ciezej z malym hehe...i nadgodzin nie bede robic...
mycha ktos ci pomaga w remoncie w wybieraniu wszystkiego?bo tak samej to ciezko....no i kto ci bedzie robic ogrzewanie okna wymienial?jakas ekipa czy znajomy bo wiadomo ze zawsze taniej...
hehe kobieto ja cie napewno nawiedze tylko czekam az sie tam urzadzicie:tak:;-)
madziarena i jak przyszly ci adidaski?
 
Hej kobietki :)
Larvunia Katgen ale macie fajnie - takie spotkania sa super :)
Future jak tam ? Lepiej ??
Marzenka - tak przysżły adidaski, właśnie mam je na nogach i są super ;) jestem zadowolona ! Fajnie że mały Ci tak śpi, ja muszę małą po mału budzić wcześniej bo we wrześniu będzie problem - teraz wstaje po 10-11...
Megi to mały "ząbi" CI rośnie :)
Mój na poligon jedzie 25 - na 3 tygodnie :/ znów go nie będzie na dzień matki wrrr no ale taka praca :/
Kogo pominęłam - przepraszam lece pracować coś mi komp siada :/
 
hehe madziarena dobrze ze jestes zadowolona;-)i oby tak zostalo
my wlasnie zjedlismy sniadanko tosty z dzemem:-Dmusze umyc okna w balkonowym bo az sie prosza..wczoraj umylam w kuchni i u dawidka a dzis tu musze bo az wstyd...pogoda do dupy ale i tak wyjdziemy na dwor:tak:
mi wczoraj przyszla szafka do sypialni jestem zadowolona:tak:
 
hejka ja na chwilkę,

Młody jak nigdy nie chciał w nocy spać, jakiś kryzys miał.
Madzierana- moje nigdy nie spały do 10tej góra do 8mej, nawet jak idą spać później to i tak wstają nad ranem.
Marzenka- miłej pracy popołudniu.
 
reklama
Do góry