reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

blondi- nic nie wiadomo jak cię po drodze wytrzepie na dziurach to może urodzisz.
madzirerana- moja Olka nauczyła się dopiero nie dawno wypluwać a tak zawsze połykała, dentystka mi mówiła, że nie trzeba na całą szczoteczkę nakładać pasty tylko taką kapkę jak ziarenko kukurydzy dawać i nawet jak połknie z fluorem to nic się jej nie stanie. Arek też myje i nie wypluwa chociaż próbuje, ale jak ja mu daje na te 7 zębów pasty to dosłownie tylko lekko smaruję szczoteczkę.
Owca- a ty na 4 dni wpadasz do Pl, zobaczyć co się zmieniło czy jakieś sprawy pozałatwiać.
Ciasteczko- ja mało jem kebabów, ale wczoraj mnie naszło i tak zjadłam pół.
Pr- to nie źle musiała ją nadepnąć na tego palucha, i miłej wycieczki dla niej.
 
reklama
Cześć Dziewczynki:)
Wiecie co - ludzie są naprawdę podli. Mój luby od pół roku trąbi w pracy że rezerwuje w czerwcu 3 tyg. urlopu bo tatusiem zostanie. Wczoraj jego szanowna kierowniczka powiedziała by wyrobił się z urlopem do 10 czerwca bo od 11 czerwca ona wycieczkę sobie wykupiła. No wkurza mnie coś takiego. To co - ja mam szybciej poród wywołać by ona mogła spokojnie na wycieczkę jechać?? No szlag mnie trafi!
 
U nas pada wrr....
ale na dzialce na chwile bylam...

Kroma moj musi zaplacic ubezpieczenie auta do konca maja wiec dlatego jedziemy...a akurat maja 2 dni wolne to pasuje bo o wekend zachaczymy :tak::tak:

PR ja rodzilam w slubicach hanie szpital nawet ok ale to 9 lat temu bylo wiec tez sie pewnie pozmienialo :tak:

Atagata nie dziwie sie ze masz nerwa tez bym miala...wrr co za ludziska :angry:

Larvunia co porabiacie ? mala rzadzi?...

ja robie obiado dzis potrawka z kuraka z ryzem :tak:
 
Cześć
Dzięki dziewczyny że pytacie, nocka ok wstałam raz znów 3.30 dałam napić się herbatki i spał. Alarm rozwył się przed 6 zaczął se po swojemu "śpiewać" AAAAA !!!! Nakarmiłam potem zasnął ale Zuza wchodziła i mi tyłek truła co chwila o coś innego ale miałam nerwa rano, za to poleżałam do 9.30:-p
Sąsiadka była kawkę spiłyśmy, jej m na poligonie więc słomiana wdowa...zaraz się za obiad biorę pieczarki sos i ziemniaki...
owca udanego pobytu w PL aniołek może Kubusiowi ząbki idą:confused: atagata ludzie są niewyrozumiali, podli no i co my na to poradzimy:no: brak słów! blond uważaj na siebie kobitko;-)
resztę pozdrawiam:-)
 
ja dzieki owca... tja mloda rzadzi zawsze ;-)
wlasnie ze spacerku wrocilam (z kolezanka bylysmy i Misia i psem ) po drodze po Frucia poszlysmy i jej synka :tak: do przedszkola, teraz obaid jemy sobie... no i czekamy na Katgen :-) Jedzie do nas juz juuuuupiiiii :-)
 
wrocilam w calosci:))) ale jadac w 1 strone musialam 2 razy na siku stawac oczywiscie:D a w druga strone pare skurczybykow mnie zlapalo ale zle nie bylo:)
Ania torby nie bralam:p za ciezka jest cholerka i od samego jej niesienia do auta zaczelabm rodzic:)

Atagata jakas paranoja. ja mam nadzieje ze u nas problemu nie bedzie bo tez juz zaklepane niby i w sumie nigdy klopotow nie bylo z tym w pracy jak komus sie dziecko urodzilo ale ta szefowa meza jakas niepowazna. obys nie przenosila bo to juz wogole pieknie bedzie. mi powiedzieli ze 10 mam sie stawic w szpitalu jak nie urodze do tego czasu, niby po tygodniu wywoluja tutaj, tak na IP powiedzial lekarz. no ale mam nadzieje ze juz niedlugo samo sie zacznie, Tobie tez zycze tego samego...
 
Hej.

Byłam w Świebodzinie i nic nie kupiłam oprócz białej farby do odświeżenia tego mieszkania co wynajmujemy ..

Jutro zaś do Gorzowa po kabinę prysznicową i drzwi wejściowe :tak:

Cześć Dziewczynki:)
Wiecie co - ludzie są naprawdę podli. Mój luby od pół roku trąbi w pracy że rezerwuje w czerwcu 3 tyg. urlopu bo tatusiem zostanie. Wczoraj jego szanowna kierowniczka powiedziała by wyrobił się z urlopem do 10 czerwca bo od 11 czerwca ona wycieczkę sobie wykupiła. No wkurza mnie coś takiego. To co - ja mam szybciej poród wywołać by ona mogła spokojnie na wycieczkę jechać?? No szlag mnie trafi!

Atagata tak to bywa w życiu, ale żeby babka takiej sytuacji nie rozumiała to musi być jakaś dziwna, też bym się na Twoim miejscu wkurzyła i to bardzo ...

Megi a no super się kupuje jak się ma tą świadomość, że kupuje się to do własnego mieszkanka :tak:

Future współczuję duszności i w ogóle, ale Twoje zdrowie i dzidzi najważniejsze i jak dostałabyś skierowanie do jakiegoś sanatorium to jedź i odpocznij na maxa ...:tak:
Innym alergikom bardzo współczuję..

Ja w czwartek do dentysty idę boję się jak szlag .... :baffled:

No i się pochwalę Nasz Jasiulek ma 5 ząbków, 4 u góry i póki co 1 na dole :-);-)
 
ale mam dzien zwariowany masakra
wyszlam z domu przed 9 do tego dentysty dawidos okazal sie super bohaterem :tak:denstysta zrobil mu 5tke bo sie psul i jeszcze druga piatka do zrobienia ale byl bardzo dzielny:tak:te jedynki co ma to nie ma co sie przejmowac ta prochnica bo i tak wypadna ze lepiej te 5tki zrobic tlumaczyla mi dlaczego ale juz nie pamietam..:baffled:mnie skasowala 60zl za biala plombe..ale tej dziury dalej mi nie zrobila ja pierdziele mam ja od 3 miesiecy a ona powiedziala ze jeszcze moze byc :wściekła/y:to co mam przyjsc wtedy jak zacznie mnie bolec!!!kolejki do niej masakryczne wiec niewiem...chyba sie wybiore prywatnie..
jak u was biora za plombe biala?bo umnie na kase 60zl a jak prywatnie 120zl:szok:
jeszcze dekoder mi sie zrypal od tv i musialam isc drugi raz do miasta..teraz juz nie zamierzam nigdzie wychodzic..bo tak to ja tego dnia wolnego to nawet nie poczuje..
czeka mnie jeszcze duuzo prasowania
larvunia jak tam nasza katgen zmienila sie troszke:-D;-)fajnie ze mozecie sie spotkac
megi moj tez na poligonie:-(
moj maly sie wymeczyl na tym biegowym i biedy lezy oglada bajki;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A Ja miałam źle suwaczek zrobiony, ale już poprawiłam :-p masakra ale Mnie ząb boli a do dentysty dopiero w czwartek .. :-(
W czwartek okienka będą wstawiać i centralne robić :tak:

Wojtuś śpi a Jasiek rządzi, mam nadzieję że już niedługo też pójdzie spać ... Pustki widzę tutaj ...
 
Do góry