reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

czesc laski
ja dzis pospalam do 5-30 hehe cud ze sie nie obudzialam o 5:-D:-Dpewnie bym jeszcze zasnela ale wstalam wstawilam pranie pije kawke maly spi jeszcze ale juz przed 9 musimy wyjsc bo mamy dzis dentyste:tak:mam nadzieje ze maly otworzy buzke;-)trzymajcie kciuki laseczki
to jego pierwszy raz bedzie az sie sama troszke stresuje
takze mam napiety grafik nawet niewiem czy sobie dzis odpoczne poleniu****e....jak nie miasto to sprzatanie mnie czeka ehh szkoda ze nie mam sprzataczki:-D
future bedzie dobrze ja praktycznie cala ciaze przelezalam i dalam rade i ty tez dasz;-)trzeba wierzyc ze wszystko bedzie dobrze
dzis ma przyjsc szafka nocna ciekawe czy bede zadowolona
wczoraj przyszly buty ortopedyczne dla malego hmmmmmmm czekam az wstanie to zobacze jak bedzie w nich chodzil bo niewiem czy nie beda za duze...a jak beda to schowam i bedzie mial do przedszkola:tak:bo nie bedzie mi sie oplacac odsylac
kasia dlatego ja tak srednio jestem za zakupami z allegro wole widziec na zywo co mam kupic ale niestety u nas maly wybor i sie nie oplaca..
chcialam kupic koncowki do szczoteczki i u nas za 2 szt zaplacilabym 44zl a na allegro za 4szt zaplacilam 42zl wiec roznica jest..
owca a tys gdzie?
mycha pewnie lataj kupuj zalatwiaj to najprzyjemniejsze w tym wszystkim chociaz ja w ktoryms momencie bylam juz zmeczona przy remoncie...bo ile mozna sie zastanawiac co bedzie lepsze hihi
aniolek czy yolanta(bo jzu nie pamietam) bardzo fajny pomysl z tymi firankami:tak:
larvunia no tak kasa nie najwazniejsza ale jak tu zyc bez niej czlowiek by sie gorzej zdolowal...ale pewnie zdrowie dziecka wazniejsza...
ciasteczko ja tez niewiem jak z wakacjami poki co niewiem kiedy moj dokladnie urlop dostanie zawsze to byl lipiec i pewnie do konca wakacji bedzie mial....ja tez niewiem kiedy dostane urlop wiem ze bede miec ale kiedy to narazie nie gadamy o tym..wiem ze tydzien bedzie...napewno nad morze pojedziemy bo jak tu inaczej az mi sie marzy pochodzic po piasku....trzeba nadrobic bo w tamtym roku nigdzie nie bylam nawet nad zwyklym jeziorkiem:baffled:
milego dnia laski
 
reklama
witajcie

Future- jak dzisiaj się czujesz z dusznościami.
Megi- dał Pawełek pospać dzisiaj.
Aniołek i co dokarmiałaś go w nocy czy spał ładnie.
Marzenka- my już byliśmy 3 razy z Olką u dentystki i otwiera buzię, może nie będzie tak źle z małym, w sumie jak ma zdrowe zęby to chwilka zaglądnie i nie będzie musiał długo trzymać otwartej buźki.

Ja zamiast się odchudzać to na noc M poszczuł mnie kebabem. No i teraz muszę jakoś poćwiczyć a dzieciaki mi nie dają.
 
Ostatnia edycja:
Hejo :)
Kroma nie kuś bo mi się już od dłuższego czasu ma na kebab :/
Marzenka tak jak mówisz - albo zostaw małemu do p-la sandałki albo może ktoś znajomy odkupi kto ma większe dziecko :)
Future tulę mocno ... alergia to przerypana sprawa - moja mała ma na coś bo strasznie się dusi w nocy kaszlem - odkąd podajemy Zyrtec to jest o niebo lepiej - trzymaj sie kochana i duzo odpoczywaj - jak dziś się czujesz ??
Kasia - nieraz sie tak zdarza ze przysla nie to co trzeba :/ A szkoda ... ja tez czekam na buty - ciekawe jak wygladaja na zywo ...
Marzenka i co zadowolona jestes z tych szczoteczek elektrycznych ??
Wogóle co zrobić żeby mała wypluwała pastę ? Tłumaczę gadam - jak grochem o ścianę, wogóle do niej nie dociera i połyka - na razie ma taka paste, która może łyknąć ale jak pójdzie do p-la to tam babki daja wszystkim ta sama i lipa :/
Ciasteczko - my sie do Mielna wybieramy zobacze jak tam jest - tak zachwalaja ...
Aniołek, Megi - jak tam nocka ?? Pospali chłopaki ??
Ja wczoraj jak wyszłam na plac o 15:30 tak wróciłam o 20:30 z małą nawet na aerobik nie poszłam tak si,ę rozgadałam hehe :p przyszła kumpela ze szkoły - dzis juz Pani doktor na oddziale wewnętrznym i tak gadałysmy o róznych przypadkach zdrowotnych ... ach miło było ;)
Uciekam do pracy miłego dzionka !!!! Jeszcze tylko 3 dni i weekend :)
 
KasiaF tez jak Ty sadze z tym zuzlem... ponoc od 1 biegu wiedzieli i jak w dupe dostali i wiedzieli ze juz nie odrobia to nagle przestali jezdzic.... paranoja.
kroma mjami mjami kebeb ;-) nic Ci po jednym nie bedzie hehehe
marzenko mi tez sie wakacje marza....
aniolek nooooo byl raz w wesolym miasteczku i teraz dlugo nie pojdzie hehehe on by chcial ale ile kasy to kosztuje ;-)

czesc tak wogole dziewczyny :tak:
 
hallo
Amelka ponoc wczoraj byl amega dzielna i nie plakala wogole;] Pani ja pochwalila. Tylko potem w przedszkolu miala maly wypadek bo kolezanka jej nadepla na palec i jej krew leciala z paluszka:(
Dzis wycieczka ciekawe jak tam bedzie i oby mieli pogode bo zanosi sie na deszcz i chlodno jest;/
Future- bidulko tulam mocno:* ja na szczescie albo nie szczescie na te dziadowskie meszki jestem uczulona tylko.
nie wiem co komu pisac;p bo nie ogarniam was ostanio mam czas tylko na kilka ostanich postow;/
 
Ostatnia edycja:
Hejka :-)

Marzenka dzieki za pamiec jestem czytam ale jakos weny na pisanie nie mam..
tylu tu laski pisza ostatnio ze jakos nie w temacie jestem :no:

Future jak dzis sie czujesz?..wspolczuje bardzo tej alergi...
Aniolek to super prezent sprawiliscie dla babci :-)
Katgen fajnie ze sie odezwalas :-) wpadaj czesciej i pisz...
Blond jak u ciebie dzis na horyzoncie?..:baffled:
Kasia moze da rade buty odeslac i wymieniec? tez bym sie wkurzyla :tak:
Kroma powiadasz kebabka zjadlas mniam,my tu jak kupujemy to zazwyczaj kebab na talerzu bo bulki maja nie dobre :no:
takie zwykle duze i zimne bee...nie to co w pl takie pieczone mniam..
Madziarena to zabalowalas wczoraj na placu zabaw haha ;-) ale milo spedzilas czas :tak:
PR to fajnie ze mala byla dzielna wczoraj i pewnie dzis tez tak bedzie :-)
u mnie u szymka wczoraj w przedsz mieli wycieczke na lotnisko :tak:

A tak to ok u nas wczoraj jakis zalatany dzien rano pojechalam w miasto,potem musialam do logopedy leciec
pozniej wpadla mama i juz wieczor sie zrobil :tak:
A jutro jedziemy sobie do polski na 4 dni :-) bo dzieciaki maja w szkole i przedszkolu wolny czwartek i piatek :tak:
wiec wyskoczymy :tak:
Pogoda jakas dziwna chyba bedzie padac :baffled: a na dzialke chcialam skoczyc :tak:
No nic milego dnia potem wpadne :tak:
 
Hello
ja tak tylko na moment bo poczytalam ale zaraz musze uciekac tylko jedno chcialam napisac MAdziarenie:) ze dziecko uczy sie wypluwac ok 3 roku zycia. wiec spokojnie dlatego wczesniej te pasty maja troche inny sklad, bo dzieci je polykaja bo nie sa w stanie wypluc, chocbys nie wiem jak tlumaczyla. rafal nauczyl sie calkiem niedawno, moze z 2 miesiace temu. wczesniej tez zjadal:)

bylam na pobraniu krwi rano. zaraz jade w trase:pobym gdzies po drodze nie urodzila hehe
 
Hej Dziewuszki,
PR udanej wycieczki dla córci, chyba pogoda dopisze.. chmurzy się, ale nie zanosi się na deszcz:tak:
larvunia to prawda wszystko takie drogie.. jak ja byłam mała to taka zabawa w wesołym była dużo tańsza, wszystkich było stać..:dry:
Future, blond jak tam dziś samopoczucie?
madziarena, kroma dzięki nocka taka se ehhhh próbowałam dać młodemu mleko koło północy to nic nie zjadł, dopiero po 2 się obudził, potem po 3 to dałam mu jeść i wypił tylko 100ml :wściekła/y: od rana też jęczał i nie chciał nic, wcisnęłam mu na siłę kaszkę łyżeczką i jakoś zasnął.. nie wiem co z nim:baffled:
kroma ale mi smaka narobiłaś na kebaba :) faktycznie po jednym nic Ci nie będzie.. zresztą z Twoją figurą to i po 5 byłoby spoko:-D
madziarena fajnie poplotkować, czasem trzeba zrobić coś dla ducha a nie tylko dla ciała ;-)Jeśli chodzi o wypluwanie pasty to nie doradzę, bo wszystko jeszcze przede mną..:sorry2:
marzenka to zaszalałaś ze spaniem 5:30 hoho:-D Powodzenia u dentysty, trzymam kciuki :* Ja też bym pojechała nad morze.. ale teraz tylko czekam, aż mój przyjedzie na urlop.. Niby miał taki pomysł, żebyśmy pojechali na 2 dni chociaż, sami bez Kubusia.. ale jakoś mi tak dziwnie. Nie dość, że Kubuś nie ma ojca na co dzień to jeszcze podczas urlopu spędzać czas bez niego hmm jak myślicie?

kasia współczuje wpadki z butami kurcze odeślij i niech zwracają koszty wysyłki i butów albo tylko wysyłki i niech przyślą takie jakie miały być.. żenada . Co do żużla zgadzam się w 100%.
Dziś wizyta "ukochanych teściów:unsure:".. już mam stresa
Owca super, że przyjeżdżacie . Szkoda, że nie możecie najeść się dobrych kebabów na zapas :-D
Ciasteczko dziś chyba pospała dłużej, że tak milczy z rana :-D
 
Ostatnia edycja:
hej hej
aniolek dopiero teraz mam czas a nie spie juz przed 7, marzenka milej wizyty u dentysty moze jakos buziaka otworzy, kroma kebab oj przypomnialy mi sie czasy studencke jak o godz. 24 szlo sie na kebaba w soboty:-D
madziarena pamietam ze pisalas ze do mielna a ja mam kolobrzeg, super miejsce i prawie darmo:-)
blond tylko wroc a dwupaku:-D:-D pr udanej wycieczki dla malej
 
reklama
Do góry