reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Ale leniwa niedziela, fajnie tak :-)

Future oddaj mi :-D Ja lubię czerwienie na głowie, ale w ciąży włosy i tak mi się zmasakrowały, to już nie dobijam farbami póki co. Niech się zregenerują to wrócę do czerwoności :tak:

ciacho my mieliśmy w planach iść do kina z małżem jeszcze przed urodzeniem małego i nam nie wyszło. Teraz to nie wiem kiedy uda nam się wyrwać gdzieś tylko we dwoje...

Coś ciążowe dziewczyny zamilkły, czyżby szturmowały porodówkę? :rofl2:
 
eeee tam Yola wydaje Ci sie :D przynajmniej ja siedze w chacie ale tak mi sie nic nie chce ze nawet nie pisze:Dleze od rana pod koldra. tylko tyle co po papir toal. do niny skoczylam bo musialam hehe. jeszcze rano sie jakas chora obudzilam i sie czuje juz calkiem jak ofiara losu. ale Ci zazdroszcze kobieto ze juz jestes bez brzucha:zawstydzona/y:

Future a ja myslalam ze Ty lubisz takie kolory. moze nie jest tak zle i sie przyzwyczaisz?

ja zuzel wlaczylam, i siedzimy z mlodym i bedziemy ogladac. mlody uwielbia hehe:)

aaaa ja juz chcialam dzisiaj cos wykombinowac zeby urodzic bo co tu robic w taka pogode, przynajmniej zrobilabym cos konstruktywnego hehe, no ale jak tylko napisalam na fb o tym i jeszcze W skomentowal ze jest za tym zebym juz urodzila to nie minela minuta i mialam telefon od mamy ze mi nie pozwala:-D bo ona musi remont skonczyc w domu ijeszce 2 tyg mam poczekac jakos bo bedzie im niewygodnie z rafalem :D:D:D wiec cholera no nie wolno mi:rofl2: a oni rafala zabieraja gdzies planowo kolo 5 czerwca wiec jakbym teraz rodzila to by z nim w domu siedzieli ,a tam bajzel, robotniby i wogole cyrk na kolkach. no i caly plan poszedl sie ... a juz mialam na 6 pietro do Ani wbiegac po schodach:happy:
 
czesc laseczki
tak was czytam hmmmmmm..i sama juz niewiem co wam napisac bo na temat kasy to temat moooooooorze jest:-D
ja wczesniej robilam tak ze po wyplacie jechalismy na wieksze zakupy ale wyszlo na to ze i tak trzeba chodzic na zakupy bo nie da rady wszystkiego kupic i dalismy se spokoj z takimi zakupami....nie ma sensu bo wiecej kasy szlo ...
teraz robie zakupy na bierzaco i jest ok...
na wieksze zakupy i tak jezdzimy do biedronki a do lidl to tylko wtedy jak mi braknie a tam mam sprawdzone artykuly...u siebie w sklepie robie takie podstawowe chleb itd bo mi sie juz nie chce latac po sklepach po pracy..
blond:szok::szok:o boze u ciebie zostalo tylko 2 tygodnie do porodu:szok:masakra jak ten czas zlecial:eek:
larvunia zes mnie rozbawila tym autkiem hehe dasz rade bedziesz zgnieciona ale przeciez wszystko zrobisz zeby sie wyrwac z domku....i wcale sie tobie nie dziwie....
future tak przyjemnosci tez musza byc.....teraz moge sobie na wiecej pozwolic ale byl tez u nas taki okres trudny ze nawet na glupi tusz do rzes mnie nie bylo stac.....teraz nadrabiam kupuje do domu to co mi potrzeba:tak:i mam nadzieje ze te trudne czasy juz do nas nie wroca....
megi no ladnie twoj mezus ci zabalowal...hehe ja bym na twoim miejscu tez tak wyszla jak on:-Da niech wie co ty czujesz jak sobie tak wychodzi:-Dkochana aty nie masz do niego pretensji ze on tak wychodzi se?co z tego ze ty wyjdziesz na kawe do kumpeli ale to nie to samo jak zabalowac:-D
ja mialam wczoraj wyjsc z kumpelami z pracy na piwo ale odechcialo nam sie wszystkiego pod koniec zmiany bo taki zapierdziel byl:-D:-Dstwierdzilysmy ze lepiej pojsc jak wolne bedziemy mialy tzn w niedziele i pojdzie znami jeszcze jedna kumpela a dawidka zaprowadze do babci bo moj jutro wyjezdza:-(no ale co przeciez nie bede plakac;-)wroci:-D
 
czesc wieczornie :tak:

Yolanta super zepierwszy spacerek zaliczony :tak:
ciacho uuuu szkoda, ze nie poszliscie... szkoda.
blod jeszcze troszkę wytrzymasz kobito z tym brzuszkiem ;-)
marzenko jechalismy tym drugim jednak wiekszy i wygodniejszy... tak malo gdziekolwiek wyjezdzamy nim, ze moj powiedzia ze dorobi na paliwo w poniedzialek :tak:

.... wrocilam szczesliwa ;-) Choc troche poza domem hehe, wrocilam z pieluchami dla mlodej i reklamowka slodyczy i mecha od tesciowej ;-) kochana kobita, choc mnie krew zalewa czasem przez nia, to pomaga nam :tak: Bylismy w tesco po pieluchy i Fruciu wybiegał sie tez na slizgawce jaka w tesco postawili, oj do domu neichcial wracac heheeh nawet Misiula zjezdzila i strasznie sie cieszyla, az ludzie sie smiali jaki z niej smieszek smieszny heheheh w glos sie chichrała :-D
Patrzalam po cenach w tesco tych smoczkow co wczoraj kupilam na allegro i powiem Wam ze z przesylka wyszlo mnie taniej, wiec tez ok ;-)
 
Kasia teraz to sie dopiero masakra zrobila. ciekawe co sie na miescie teraz bedzie dzialo. pozabijaja sie. juz w tv *****mi rzucaja. dziwna sytuacja. zamieszanie zrobili. mogli to od razu przerwac
 
reklama
To co ten sędzia odwalił było chore. Zamiast przerwać od razu to jakieś szopki... masakra. I jeszcze z jaką łaską w końcu zdecydował o odwołaniu... Mam nadzieję, że "góra" będzie miała więcej rozumu i chłopaki nie poniosą jakiś dziwnych konsekwencji tego, że okazali się ludźmi :no:
 
Do góry