reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

czesc laski;-)
kurde budze sie o 5 wyspana cholercia a moglabym pospac conajmniej do 7 :wściekła/y:bo tak wstaje jak mam na rano i juz sie przyzwyczailam....
chce z raniutka pojechac z dawidkiem do lidl b posciel ma dzis byc po 59zl ma juz boba to teraz bedzie mial zygzaka na zmiane:tak:bo wlasnie nie ma;-)
yolanta jak tam gabrielek?daje popalic ma kolki?i jak ty dajesz rade karmic piersia?
larvunia oj kochana jaka ty szczesliwa:-D
dziewczyny a co sie stalo na zuzlu?
 
reklama
Ostatnia edycja:
Hello
Ja po weekendzie w szkole - jeden egzamin napisany na 5 a na drugi nie poszłam :p hehe kiedyś się zaliczy.
Wczoraj jeździłam na rolkach o matko jak ja dawno nie miałam ich na nogach - mała za mną śmigała na rowerze, ale płacz był ogromny, że ona też chce rolki ;)
No nieźle na tym żużlu było - fuckkkkk
Blond trzymam kciuki, żeby lada moment maleństwo wybyło na ten świat :)
Larvunia to widzę zakupki udane
Future toż Ty teraz jesteś rubinowa dziewuszka :)
Yola jak tam maleństwo ? Kochane słodkie i do schrupania pewnie co :) ?
Marzenka ja też musze kupić małej jakąś pościel - w marche mają być lidla u nas nie ma - ale jeszcze na szczęście jest Allegro :)
Kupiłam sobie buciorki reebok easytone - ciekawe jak sie beda sprawowały kumpela ma już rok i jest mega zadowolona :) ciekawe czy mi poduszki nie popekaja :/
Miłego dnia - lecę pracować ! ale tu zimno brrrrr ledwo 18 stopni
 
czesc madziarena ;-) milej pracy :tak:
mi tez w domu zimno a niby slonce za oknem.... No ale ja juz wietrze chałupę hehehe ;-)
 
dzien dobry a zapowiada sie ladna pogoda:-)
larvunia to sie odchamilas:-D marzenka jak czlowiek taki zryty to sie nie chce isc juz wychodzic
 
w sumie dalej ma powiekszone poczekam do jutra czy cos sie z tego wykluje czy nie.
Dzis ida na jakis pochod dla Hospicjum do miasta, ciekawe czy niebedzie wyla bo znow sie zaczelo wycie;/ a jutro jada na wycieczke kolo Choszczna do wioski Indian... ehhh co z tym moim dzieckiem a juz bylo dobrze i Pani ja chwalila...
 
reklama
dzieci nieraz tak maja, kolezanki cora wyla prawie przez rok, pozniej jej przeszlo
widze ze same atrakcje im sie zapowiadaja:-)
 
Do góry