reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Dzieńdoberek :-)
Oj, żebyście wiedziały dziewczyny, nic tylko schrupać słodziutkiego aniołeczka. Mam z nim dość nietypowy problem... przesypiam noce. Nie budzi się na jedzonko, owszem przed snem chyba 3h mi na cycu wisiał, ale dopiero teraz jak się obudziłam to dotarło do mnie, że jest rano. Nie wiem, jakiś budzik sobie ustawiać, żeby go karmić w nocy? No i nie wygląda na głodnego, dossał się do cyca, ale bez większego entuzjazmu. A sutki mi się już pogoiły, więc karmie cycem i jest to sama przyjemność teraz :tak:

A zaraz się zbieramy do gina ściągnąć szwy (bojam się :eek:), a potem rejestrować nowego obywatela świata :tak:
 
ja bym go nie budzila... moze mu tak dobrze, jeszcze ozbaczysz ze zacznie Ci sie wybudzac ;-) Moze ma taki okres teraz przejsciowy. Poczekaj a na wizycie spytaj czy dobrze przybiera na wadze, jak powiedza ze dobrze to sie nieczym nie mart, dziecko samo wie co dla niego najlepsze pewnie ;-)

PR ale fajnie tam u Was w przedszkolu same atrakjce super! Do mojego dzis teatrzyk jakis przyjezdza :tak:
ciacho w sumie w ciagu dnia ma byc 16' ja wole jak jest ok 24' ;-)

...ja dzis ide na ciasto do kolezanki , juz od rana tarabanila do mnie, ale sie ciesze ;)
 
hejka ja na moment, na weekend dostałam zapalenia spojówek i ledwo na oczy patrzałam, na kompie chwilkę usiadłam, miałam światło wstręt, nie miałam kropel do oczu i się męczyłam wczoraj, ale dzisiaj już lepiej. Spadam bo mam chatę do sprzątania, i chyba pójdę z dzieciakami na dwór, jeszcze mam dzisiaj lekarza od gir. Miłego dnia laski.
 
Yola sciaganie szwu nie boli. nie czuc nic. wyciąga się jednym ruchem. Jesli masz niebieski sznurek, bo jak masz kilka czarnych to nie wiem ;) nie cykaj. po wyciagnięciu to dopiero laba jest. nic nie ciągnie i wszystko super jest.

Marzenka wiem o czym mowisz, bo i u nas nie zawsze jest kolorowo z kasą, ale małż obrotny jest ;)
Już się trochę cyka co bedzie w nast roku, dwoje dzieci, ja bez przedszkola...no zobaczymy.


dzieki dziewczyny za wsparcie z kolorem, ale to nie moj kolor. jest ciemny, prawie oberżyna, a wiecie, że ja uwielbiam rude, ale ten jest ciemny. mam nadzieję, że słońce rozjaśni nieco... a jak nie to za tydzien bedzie zmiana hahahah


jade zaraz do przedszkola, bo pozniej jade do lekarza. nie daje rady dychac juz...
 
Dzień dobry
Dzieciaki postawiły mnie na nogi po 8 a tak miałam chęć jeszcze podrzemać....no cóż:/
marzenko a troszkę byłam na niego wściekła ale chciał wczoraj bym sobie gdzieś poszła a on miał z dziećmi zostać no ale nie było gdzie iść i z kim....może kiedyś. Na szczęście urodziny nie każdy w tych czasach robi a że został zaproszony do kumpla z którym pracuje to poszedł i zabalował.
future nie martw się nawet i w tym niby ciemniejszym kolorku a na pewno ci ładnie, śliczna kobitka jesteś;-)
yolanta fajnie że twój maluszek grzeczniutki ciesz się póki tak jest i oby mu się zbytnio nie odmieniło i żeby tylko kolek nie miał bo to udręka jest...
 
my juz spowrotem
kupilam malemu ta posciel..jutro bede prac bo smierdzi chemia:tak:
pol godz i bylismy spowrotem
maly na biegowy ja na swoim swietna sprawa..
teraz jak mojego nie ma to smialo moge jezdzic rowerem...a nie tak jak w tamtym roku ze nie moglam z malym...bo nie siegalam do pedal na siedzaco co bylo niebezpieczne dla malego

a teraz ja na swoim i on na swoim tyle ze trasy musze szukac gdzie mniej aut ale da rade:-D
 
Hello
jaaaa tyle napisalyscie ze juz nic nie pamietam co mialam odpisac wiec wybaczcie jak pomine:/
Yola ja bym nie budzila tak jak dziewczyny pisza jesli przybiera na wadze a pewnie przybiera bo skoro spi to znaczy glodny nie jest:)masz szczescie kochana:) suuuuper ze sobie tak swietnie radzisz:) a sciaganie szwow nie boli na szczescie, ja tez mialam te niebieskie co future, w sumie to samemu mozna to sciagnac hehe

Madziarenka akurat dzisiaj kolezanka mi opowiadala o tych butach ze kupila je w stycziu i super wygodne sa ale cos jej w nich peklo i dzisiaj jechala oddac do reklamacji:/ tyle ze nie zaglebialam sie w temat za bardzo bo nie wiem co to za buty

Ania moj tez cos ostatnio znowu wyjacy jest. nie wiem co mu jest. dzisiaj mamy zebranie po przedszkolu i jednak bedzie wycieczka do parku dinozaurow.

Future a co ci jestr ze nie dajesz rady?ciaza czy alergia?wspolczuje:/
Marzenka tez bym chetnie pojezdzila z mlodym...mialam nawet takie plany ze on na biegowym a ja na swoim ale teraz to juz nie ma jak hehe. chyba ze kupie wozek do biegania i maly na rowerze a ja bede biegac :Dalbo fotelik rowerowy wezme od mamy i alan bedzie w foteliku ale to dopiero za rok bo dziecko musi umiec siedziec w nim nie?
Kroma zdrowia zycze!!! mnie od kilku dni strasznie oczy pieka . nie wiem od czego to moze byc. nie zmienialam kosmetykow ani nic z tych rzeczy:/

Larvunia rozmawialam z mama i ma przywiezc do mnie te materialy jak bedzie nastepnym razem w gorzowie. jej wiesiu lubi sie pozbywac rzeczy z domu, lubi duzo miejsca wiec jak uslyszal ze jest szansa to chcial wsiadac samochod i jechac do Ciebie hehehehe :Dale mu przeszlo wiec poczekam az beda
 
reklama
Pr - TRZYMAM KCIUKI ZA MAŁĄ !!
Marzenko my też kochamy biegowy ;) ale na razie nie odważyłam się jechać na dużym a mała obok małym - jakiegoś cykora mam, że mi wyskoczy na ulice czy cos i ja nie zdążę :)
Larvunia ja też kocham ciepełko :) mi tam nawet 30 st. nie przeszkadza
Megi no raz nie zawsze :) a mąż zadowolony pewnie ;)
Yola ja karmiłam 19 m-cy małą uwielbiałam to ...jak miałam odstawić to normalnie aż płakać się chciało :) super sprawa - ta bliskość i więź :)
Future - będzie git !! Nie martw się włoskami - wyjdzie słońce to ci rozjaśni..
W piatek zamowilam wczasy w Mielnie ;) aż się cieszę choć nigdy tam nie byłam ciekawe ... ;)
 
Do góry