reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Dziękuję za rady dziewczyny, zaczniemy pomału uczyć go z niekapka zobaczymy jak to się u nas sprawdzi jestem ciekawa:-)
Też idę zaraz się umyć i chyba spać...nie czekam na m bo pewnie wróci w nocy więc nie ma sensu:no:
 
reklama
wlasnie PR ja tez ni epomogę... nie znam sie, ale slyszalam o tym co Future Ci pisala...

nooooo i chyba z rurka nie kupie.
ten kupie... KUBEK LOVI 360 210ml + KUBEK JUNIOR 250ml GRATIS (2313307145) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. chyba...

kurde fajnie pisza tez o tych kubkach DOIDY. Sama juz nie wiem,za duzo tego... a nie kupie paru bo az na tyle mnie nei stac... kurde...
larvunia ja Ci ten kubek polecam, u mnie uszczelka nie przemakala jakos tez ci link do niego dalam wczesniej :)
a co do spotkania to myslalam o piatku 18.05 co wy na to?? tylko teraz pytanie czy z dziecmi czy gdzies wieczorem same wyskoczymy ;)
 
jezeli zdecydujecie wieczorem to ja odpadam...
moja bez cycka nie zasnie
ale jesli jakos w porze odpowiedniej to chcialabym byc, tylko ze ja z dziecmi pewnie, sama nie wiem... zalezy jaki humor bedzie miala Misiula, bo kurde ona 24h na dobe tylko ze mna i jak sobie cos ubzdura to tylko ja musze z nia byc, zadna babcia czy tata.. tylko ja. Tak to juz jest, jak sie jest zamknietym z dzieckiem na codzien samemu....
 
mi tam pasuje obojetnie o ktorej godzinie od poniedzialku do piatku bo w weekendy ja odpadam bo szkola chociaz nastepna sobote bede miala wolna, zobaczymy co dziewczyny odpisza i ustalimy napewno cos wiecej wtedy...
 
Ja byłabym za jakimś wypadem wieczorkiem np na piwko, co wy na to?piątek to dobry dla mnie dzień, odstresowałybyśmy się po całym tygodniu i odpoczeły od dzieci:-)
 
Witam w niedziele
widze ze ja pierwsza spicie jeszcze??

u nas dzis dzien matki :tak: i corcia zrobila mi sniadanko :szok: talerz grubasnych kanapek :-D
tarabanila juz od 7 sie w kuchni zeby zdazyc przed moim wstaniem haha :tak:
do tego laurka kwiatuszek :-)

widze ze planujecie spotkanko fajnie oby cos z tego wam wyszlo :-)

Milej niedzieli :-)
 
hej laski. ja wlasnie tez chcialam zaproponowac spotkanie. chcialabym bardzo. w weekend mamy komunie niestety a w pt chce do teatru. wlasnie Larvunia do Ciebie mam pytanko, ale to na gg ;)

a co do kubka to moja piła z niekapka po 6 miesiacach, ale dlugo nie umiala. także megi im wczesniej zaczniesz, tym szybciej mały załapie.

co do tego zółtego ja bym nie podawala jeszcze. to jakaś herezja moim zdaniem. moja się smoczkiem O+ dławiła, a co dopiero kubeczkiem. Głupie to dla mnie, ze sobie dziecko reguluje i samo pije. bez sensu. ma się nauczyć, to się nauczy.
i Hesia i Misia już próbują z normalnego kubka pić, wiec bez przesady, zeby dla niemowląt to stosowac. wyciąganie kasy.
 
reklama
Witam niedzielnie. Mało spałam w nocy praktycznie na raty, wciąż zerkałam na zegar w komórce...w końcu mój zlądował tuż przed 5 rano:szok::baffled: teraz odsypia urodzinki i balety. Wstał tylko po tabletkę na głowę..ha ha kac to udręka ale niech ma co chciał:laugh2: Może ja się dziś sama gdzieś urwę choćby na kawę do kogoś a on niech pilnuje dzieci a co:tak:
Owca- to ci córcia miłą niespodziankę przygotowała miło się na serduchu zrobiło nie? ciekawe kiedy moja zacznie dla mnie laurki robić:-)
Dziewczyny oby wasze planowane spotkanko doszło do skutku;-)
Miłej niedzieli:-)
 
Do góry