reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

dzieki ciacho, chyba ok ;-)

szukalam wczorajszy caly wieczor fajnych butelek, albo niekapkow specjalnie do mleka i jak bede jej zageszczac.. i tak sobie myslę, ze moze uczyc ja juz pić nei z butelki a z kubeczka normalnego?? Ona uwielbia pic ze szklanki, moją herbatę ;-) MA wielka frajde... wiec moze mleko ja naucze tak pic? Hmmm... szkod ami kasy na butelki i smoczki , bo w kazdej butelce jest +0 m a ja juz bym musiala dokupowac do butelki +9m albo smoczek do kaszki... znowu kolejny wydatek. I co ... naucze ja pic z butelki a pozniej bedę oduczac znowu butelki.. odrazu moze przejde na kubeczek? CO o tym sadziecie? Na noc bedzie cycek caly czas, ale w ciagu dnia chce ja odcycowac, wiem ze ciezka droga przedemna, juz sie boje...
 
reklama
Hej!

Kolejna nocka rewelacyjna :happy2: spaliśmy do 9:00 .. tzn. Kuba bo ja jakoś od 7 tylko drzemałam..
larvunia mi się wydaje że to dobry pomysł z uczeniem Misi picia z normalnego kubka. Skoro z herbatą sobie radzi i sprawia jej to przyjemność to nie ma co się narażać na kolejne wydatki i później odzwyczajać.

blond super, że w końcu pospałaś, dzidziuś się zlitował nad Tobą:-D:-D
Ciasteczko masakra jak zimno.. buuu gdzie to lato :sorry2:

marzenka jak tam zdrówko, byłaś w szpitalu z nogą?
anateczka fajnie, że koncert wypalił. Sama miałam ochotę pójść ale nawet nie miałam z kim:dry:

megi fajnie, że już wróciłaś:tak::tak:

A ja dziś pewnie w domku.. taka pogoda, że strach wychodzić, wiatrzysko brr
 
dzieki ciacho, chyba ok ;-)

szukalam wczorajszy caly wieczor fajnych butelek, albo niekapkow specjalnie do mleka i jak bede jej zageszczac.. i tak sobie myslę, ze moze uczyc ja juz pić nei z butelki a z kubeczka normalnego?? Ona uwielbia pic ze szklanki, moją herbatę ;-) MA wielka frajde... wiec moze mleko ja naucze tak pic? Hmmm... szkod ami kasy na butelki i smoczki , bo w kazdej butelce jest +0 m a ja juz bym musiala dokupowac do butelki +9m albo smoczek do kaszki... znowu kolejny wydatek. I co ... naucze ja pic z butelki a pozniej bedę oduczac znowu butelki.. odrazu moze przejde na kubeczek? CO o tym sadziecie? Na noc bedzie cycek caly czas, ale w ciagu dnia chce ja odcycowac, wiem ze ciezka droga przedemna, juz sie boje...

Larvunia ja bym stawiała na bidony. moja ciągnie już przez rurkę piciu, to i twoja też już bedzie umiała. a z kubka nie wypije ci całej ilości mleka łykami. no nie wiem, próbuj, ale wiedz, ze mleka już mała powinna wypijać 210-240 ml ;)))


aha, byłam wczoraj w teatrze, naśmiałam się jak głupia. polecam bardzo komedię mayday! warto!
dziś chyba jedziemy do kina...zobaczymy...
 
Do nas przyszło dziś nowe łoże Miśka, naprawdę fajne rozmair już dorosły 90x200. POjechaliśmy mu od razu po materac i nakładkę na materac i jeszcze prześcieradła z gumką mu kupiłam, bo w tym rozmiarze ani jednego w domu.
Poprzekładaliśmy mu znów meble i tak jak teraz jest już zostanie, jak maly wstanie M musi pobawić się wiertarką.

poTEM pewnie na spacer się gdzieś przejdziemy.
miłej soboty
 
Czesc.

Yolanta gratuluje, sliczny chlopczyk :)

Larvunia ja Ci moge polecic o taki kubek KUBEK LOVI 360 210ml + KUBEK JUNIOR 250ml GRATIS (2313307145) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Marta jak skonczyla rok to tylko z takiego pila, latwy do czyszczenia nie wleje nic sie z niego i Michasia sie pooblewa jak bedzie pila...

Ciasteczko jak zobaczylam Twojego bloga to normalnie az slinka leci, musze cos upiec z twojego przepisu :)

Aneteczka super ze koncert udany, i fajnie ze lozko juz przyszlo. Moja na poczatku nie chciala spac w takim doroslym lozku dopiero po ok tygodniu sie przyzwyczaila.. aaa i garuluje tego przedszkola, gdzie go przyjeli??

Marzenka jak tam noga?? mam nadzieje ze to nic powaznego...

Aniolek to teraz juz coraz lepiej bedzie z nockami, ja to nie wiem jak wyglada takie wstawanie do dziecka, przynajmniej juz takiego wiekszego bo Marta odkad skonczyla 3 miesiace przesypia mi cale nocki bez picia i jedzenia....

A u nas jakos sie kreci, w szkole sesja sie zaczyna i mam zapiernicz bo tyle nauki... i najlepsze ze jednego dnia mamy 2 egzaminy z najgorszych przedmiotow czyt. farmakologia i mikrobilogia :/ ciekawe jak ja sie tego wszystkiego naucze.... Marta teraz na spacerze z M a ja mam chwile wolnego.

Laski z gorzowa co Wy na to zeby sie spotkac?? moze byc z dziecmi lub bez :)
 
hejka

niuskaa
- ucz się, zaowocuje na przyszłość, ja też nie lubię się uczyć ale jak trzeba to co się poradzi. Szkoda że po przeczytaniu wszystko w głowie nie zostaje. A co do spotkania to jestem za.
Aniołek- to moje nawet do tej godziny nie śpią, u mnie jak w zegarku wstają co do minuty o 7dmej.
Pr- to ci się fajnie rozgadał, u nas nadaje ale po nie naszemu na bank, mama i tata a reszta to jest wszystko na ka.
Lavrunia- moja Ola do tej pory z kubka nie kapka pije, tylko jej zabrałam ten korek do blokowania i szybciej jej leci. Ze szklanki też pije, z bidonu też, ale jakoś widzę, że jej najlepiej smakuje taki nie kapek z babyono.
 
niuśka- mój dostał się na dunikowskiego. W piątek byłam z kartą i złożyć podpis, ale nic nie załatwiłam, w poniedziałek muszę tak jechać. Ja dla młodego też miałam ten niekapek który zalinkowałaś, ale przeciekał jak pił, uszczelka nie trzymała, potem zmieniłam uszczelkę, ale nic to nie dało.
Też jestem za spotkaniem się.
 
Hej
Ja dopiero teraz zerkam na moment. Mały kolejną nockę przespał dziś znów ok 6 się obudził:) Za to dziś marudny troszkę albo przez pogodę albo przez zęby sama nie wiem ale dajemy radę. Podkusiłyście wczoraj wypiekami że dziś murzynka ukręciłam z polewą na szybko. Będzie do kawki coś słodkiego:tak:
Ale mam lenia normalnie...dobrze że zbliża się koniec dnia, jeszcze trochę i będę dzieciaki do spania szykować, pierw jednak kąpiel i mycie włosów Zuzi oj katorga!!
 
hello
ja dopiero teraz mam czas ..
po pracy pojechalismy na zakupy bo moj w poniedzialek znow wyjezdza na dwa tygdonie i trzeba bylo narobic zapasy....
kochane z noga ok..caly wieczor smarowalam stope ketonalem i rano juz bylo lepiej..teraz juz ok .w pracy daalam rade ale stalam na kasie zeby jak najmniej ta noga ruszac ...nie kuleje w kazdym badz razie:-D
aneteczka ja tez bardzo jestem zadowolona z lozka dawida..lubie tam spac u niego..a jakie kupiliscie pochwal sie;-)
ja dzis tez zrobilam ciasteczka i babke jogurtowa i juz mi sie nic nie chce...odpoczywam..musze nabrac sil na jutro...bo znow do pracy ale dobrze bo zalatwilam sobie poki moj jest by miec wiecej wolnego w tym czasie jak go nie bedzie..
kroma jak tam z
mieszkaniem?
kasia f a jak u was?
mycha fajnie spelniaja sie wasze marzenia;-)jak sie juz urzadzicie to przyjade was odwiedzic;-)
megi ladnie ci maly spi;-)
milego wieczoru
 
reklama
Laski pomocy
dzisiaj u Amelki zauwazylam powiekszona 1 piers i jakby tam mialajakis guzek;/ wczesniej tak nie miala bynajmniej nie zauwazylam czy ktoras z was cos takiego widziala???:-(
 
Do góry