reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

PR myśle że z Amelką musisz iśc do lekarza... A może ją coś tam ugryzło? obserwuj do poniedziałku, jak będzie nadal to do lekarza

LARVUNIU uważam że dobry pomysł z tym kubkiem... Pierwsze że oszczędnośc a po drugie wygoda, bo gdzie nie pójdziesz z małą to napije się z kubeczka a nie latanie, noszenie butelek ze sobą... A że tak jak FUTURE pisze że musi wypijac ileś tam; myśle że to ile dziecko mleka będzie wypijało zależy wyłącznie od dziecka, to co na puszkach napisane to tylko orientacyjne jest, najważniejsze żeby mała ważyła normalnie, mój młody nie pił wogóle mleka jak rok skończył, to jak miałam mu niby normy wytorobic... A co do tego że nie wypije łykami, a z butelki dziecko wypija wszystko za jednym zamachem? chyba nie nie? też przerwy chyba robi nie? A te kubeczki co NIUSSKA podała- ja również polecam, naprawde się spisują, fakt że przeciekają, ale ja pamiętam że przejeżdrzałam suchą szmatką po uszczelce dociskając ją i nie ciekło wtedy...

MARZENKO a dziękuje że pytasz, ogólnie u nas oki, jeśli chodzi o budowe, to o kredyt będziemy się starac na początku lipca, wtedy jak wypali to będe happy, jak narazie popierkowa robota jakoś idzie. Fajnie że noga lepiej, dobrze że w pracy mogłaś pozwolic sobie na to żeby nie chodzic

NIUSSKA ja też jestem za... Ale jeśli w sobote będzie to ja odpadam :-(

MYCHA widziałas PW?

BLOND fajnie że nocka lepsza, teraz przy końcówce musisz wypocząc... Kiedy Rafał jedzie z babcią?

Ja już po pracy, oj pojeździłam sobie dzisiaj :-) Głowa mnie dalej boli,i uszy mam pozatykane :-( M pizze dzisiaj zrobił- pychaaaaaaaaa. Miłego wieczoru
 
reklama
pr ja nie wiem co to moze byc, wiem tylko, ze noworodki mogą tak miec po urodzeniu, bo to hormony jeszcze. a moze i u amelki już jakieś hormony buzują. pomacaj, zapytaj czy boli, moze stłukła sobie gdzies. moze uderzyla. albo do lekarza w pn. nie chce Cię straszyc, ale lepiej wiedziec co i jak. trzymam kciuki kochana.

Larvunia my mamy taki i baaardzoi chwalimy

AVENT KUBEK BIDON ZE SŁOMKĄ 340ml różowy (2324776063) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


a ja bylam w nova park, pozniej w askanie na Avengersach w kinie, w rosmanie kupilam sobie tusz i farbe. wyjazd udany ;)
 
PR- jeśli ta zmiana ciebie u Amelci niepokoi ja bym śmigała do lekarza. Sama myślę co to może być ale lepiej dmuchać na zimne...
future fajnie że dzionek minął na atrakcjach przynajmniej w domku się nie nudziłaś;-)
Kasia F87 nie kuś pizzą babo:-p;-):-)
Dzieciaczki już mi śpią od jakiegoś czasu, ja sama bo mąż wybył na "dżamprezę urodzinową" do kumpla no i co miałam nie puścić jak mnie prosił, ech niech stracę ten jeden wieczór. Pościeliłam mu wyrko w dużym pokoju i niech sobie zaś tam śpi jak wróci bo nie wiem o której zląduje jak ok 21 poszedł:dry: Na poprawę humorku zrobiłam sobie jajeczniczkę z kiełbaską, pomidorkami i szczypiorkiem i właśnie wcinam:-p:-p
 
Dzieki dziewczyny :tak:
Ja sie nadal zastanawiam...
Juz na allegro znalazlam smoczki z lovi, mam kubek aventu (wiem ze z lovi tez pasuje) i chyba jeden kupie +9m, na wrazie czego. Butelki nie kupuje jak mam, no nie otruje mi sie chyba dziecko, butelka jak nowa.
I wlasnie gdybam co kupic, czy bidonik z rurką czy ten niekapek co KasiaF pokazywalas (tak wogole widzialam jakis czas temu jak 2 letnie dziecko z niego pilo i sie nim zachwycilam w tedy :tak:!!! )
Mam tez taki niekapek, musze dokupic smoczek bo mloda wygryzla.... slicznie z niego pije wode ;-) JAk nie bedzie chciala mi mleka pic z tego co KasiaF pokazywalas (jesli go kupie, ciagle gdybam) to moze z niekapka zechce bo go zna juz.
a mam taki dostałam go... KUBEK TRENINGOWY NIEKAPEK 320ml CANPOL ZWIERZĄTKA (2323087756) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. z misiem pomaranczowy mamy ;-)
Mam tez taki niekapek ale z twardym ustnikiem jest i mloda go gryzie a nie ciagnie, czasami pociagnie chyba bardziej z zaskoczenia jej sie uda ;-) MamBaby Kubek niekapek Learn To Drink (2320075967) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zielony, tylko z niego ciezko pić bo ma te zabespiecznie porzadne trzeba sily ssacej ;-)

Ale powiem Wam ze zastanawiam sie nad tym tez... -BBB- DOIDY CUP - KUBECZEK DLA NIEMOWLĄT ŻÓŁTY (2342949520) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tylko ze jak na kubek to cena mnie zabija ;-)


edit:
KasiaF tak tak znam ten bidonik, Fruciu mial taki tez i byl bardzo zadowolony i tez szybko zalapal, ale czy przez rurke przejdzie mleko zageszczone kaszka?? Tego nie wiem, bo mojemu nigdy juz nie zagęszczalam jak zaczol pic z rurki...
 
Ostatnia edycja:
larvunia ja bym kupiła ten pierwszy kubek treningowy ale to moje zdanie:tak: ten ostatni śmieszny taki:-) Właściwie to od kiedy mogę dawać Pawełkowi picie w takim kubeczku? chyba jeszcze za wcześnie jest co? dziś 8 miesięcy skończył...
 
Megi pierwsze niekapki masz od 6-c więc twój Pawełek już spokojnie może z takiego pić.

Dla mnie najlepszy był niekapek z tommee tippee TOMMEE TIPPEE Explora Kubek niekapek z uchwytami 260ml
w sumei miałam dla mlodego duzo niekapków, ale ten był nr 1, najbardziej funkcjonalny.

Oglądamy ksw:-)

PR- idz z Amelką w poniedzialek do lekarza, pewnie to nic takiego, ale warto chuchać na zimne.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hallo......

PR pewnie to nic powaznego ale nie zaszkodzi skonsultowac z lekarzem :tak:bedziesz spokojniejsza :tak:

Megi moim zdaniem to pawelek juz moze uczyc sie pic z niekapka :tak:

Larvunia moje dzieciaki pily z kubka niekapka Aventa ja bylam bardzo zadowolona z niego
i dlugo sluzyl stoji jeszcze w szafce :tak: nie do zdarcia kubek :tak:

Aneteczka u mnie tez KSW leci...:tak: i do tego drinka pijemy :tak:

Marzenka to fajnie ze z noga w miare ok :-)..

No to tyle uciekam zaraz spac :-)
 
Do góry