reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Dzień dobry ;)
Dzięki dziewczynki za rady :) - ja prostuję też włosy, wyjdę na zabawę we włosach prostych jak druty a po pół godzinie mam całe pokręcone ... sama już nie wiem why ...
Future - to super, że dzisiaj już ok - dbaj o siebie !!!
No i na sanki .... (ale po pracy ;(((() - ja chcę do domku buuuu ...
 
reklama
no przepocenie to to samo co przetluszczenie u mnie i wlasnie przy skorze ale bywa ze mam na nastepny dzien po myciu:dry: ja myje i tak tylko 3 razy w tyg ale bywa ze nawet 4 musze:wściekła/y: oczywiscie jes tak ze polowa wlosow jest sucha, ale myje cala lepetyne
wsumie zadne leki nie sa dobre w ciazy i nie wazne czy sterydy czy cos innego ale jak mus to mus
zdrowka zycze co by kataru juz nie bylo
 
ieta racja ciacho. nic nie wskazane w ciazy, no ale lepiej sie nie udusic nie??

a co do wlosow, to nie wiem, ja jak mam przepocone, to czuję sama swoj zapach, i mnie to straaaaasznie wkurza. ale generalnie nie mam tlustych, nie wygladają jak morke, a u niektóych normalnie jak mokre. no ale i tak myje, bo ten zapach mi strasznie przeszkadza. jakby mi nie smierdzialy, to bym myla raz w tygodniu!
moja mama to samo, moze yc raz w tygodniu, no ale ona ma sprężynki...prostuje coprawda, ale struktóra wlosa kreconego jest sucha.

a latem to wogole nie musze myc glowy. znaczy rzadziej. nie ma ogrzewania, kremow takich sie nie uzywa i dluzej wlosy mi wytrzymują...
 
ja mam takie falowane, jak grzywki nie uloze to kazdy w los w inna strone:baffled:
teraz tez od czapki wlosy dostaja po tylku, a latem tez 3 razy w tyg myje u mnie wsumie niema roznicy
jedynie co to latem moge wyjsc w wilgotnych i nie ma tragedii zimia to niewykonalne:-D
pr wyjechalabys, odsneizaja placyk ja zdawalam placyk jak byl snieg, dobrze ze na ulicach malo go bylo
za 2 tyg po odbior plastikou tylko kase wez zeby zaplacic za niego
uciekam z mloda do szkoly i zakupy zrobic bo pustki
 
future mus to mus.....jesli musisz wziac leki...
tak dzis sanki obowiazkowo..w koncu radosc z zimy:-D
a ja dzis se zrobie swieto umyje glowe i wyprostuje:-Ddawno nie mialam rozpuszcznych wlosow....pewnie moj juz zapomnial jakie ma dlugie:-D:-D
u mnie rosolek jeszcze zostal to zrobie potrawke z mieskiem groszkiem ryzem i ogorki kiszone do tego:tak:i obiadek z glowy:-)
 
o kurczaki za mna tez chodza...mam palki z kurczaka zamrozone to zrobie na niedziele pieczone w piekarniku dawno nie jadlam:-D
 
reklama
Dzien dobry !!

dzis nie mam weny :no:

Mloda dzis jeczala,marudzila ze do szkoly nie chce isc bo jej nie chce sie juz chodzic :szok: a jeszcze tyle przed nia :-D

U nas cos cieplej dzis nie ma takiego mrozu moze -2 bedzie...ale sniegu tez niema.

Marzenka nie chwale sie lozkiem bo po co kiedys juz mi tu pare osob pokazalo i powiedzialo ze sie za duzo chwale wiec dalam sobie spokoj :tak: a spalo sie dobrze duzo miejsca na nim :-)

Wlosy....ja mam ciagle tluste musze myc co 2 dzien bo pozniej to wygladaja jakbym nie wiem jak dlugo nie myla...a chodze przewaznie w kitce wiec nie wiem czemu tak sie tluszcza..:baffled:

A na obiad mam jakis fix na gulasz z parowkami w sosie pomidorowym to dzis to wyprubuje z makaronem i wsio
a na jutro odmrazam zeberka i bede robic popoludniu :tak:

Ot tyle u mnie :happy2:
 
Do góry