reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

owca zartowalam przeciez:-D ale wiesz jak nie bedzie skrzypiec i bedzie w miare miekkie to bedzie gitara:-D
to milego wieczoru rowniez
 
reklama
hallo
ja tez polamana wszystko mnie boli pewnie przez ten stresior normalnie wszystkie miesnie mnie bola i spac mi sie chce czuje sie jak by mnie stado sloni zdeptalo.... ja tez zaraz sciele lozka pokompie dzieciaki potem je uspie i pojde na relaks do wanny a potem spac pewnie z Amelka bo znow mnie P obudzi jak wroci z pracy
 
kroma, owca, szkoda slow. krew mi idzie z nosa dzis jak głupia. juz kilka razy. ide do wanny i spac.
masakra.
nie bylam dzis w pracy, ale jutro chyba pojde


aha

zwycięstwo ;) samochod stoi na podjeździe. hura!
 
Marzenka właściwie to chyba kupie sobie jakis preparat do prostowania i wyprostuje tylko mi sie szybko kreca wlosy, macie jakis sposob na prostowanie?
No poszalejemy a moze i cos wygramy :)
Mała juz wakpana szaleje w lozku i oglada bajki a ja z lapkiem na kolanach leze obok niej i nerwa dostaje bo po mnie skacze, fikolki robi a spac nie chce :/
Mycha - co tam ???
 
madziarena naj;lepszy sposób to prostownica. ja mam z reguły kręcone, i to dość mocno, ale prostownica załatwia je od mycia do mycia ;) porcelanowa - najlepsza.

a teraz ostatnio kupilam sobie szczotkę brush activ rowenty i powiem ci, ze jest mega. coprawda końcówki mam zawinięte, ale włosy proste. i pięknie się układają. polecam bardzo.
 
ja tez lubie miec ladne gladkie, ale po prostowaniu to wieczorem juz mam przetluszczone choc rano umyje, tak dziala u mnie prostowanie:dry: wiec nie prostuje, nie ukladam, moje wlosy sa tylko czesane to jedyny luksus:-D:-D
 
Future łączę się z Tobą. Wczoraj krew mi leciała 2 razy, a wieczorem miałam taki krwotok z nosa, że zaświniłam całą podłogę w pokoju mimo, że przykładałam chusteczki.. leciało jak z kranu. Aż się przestraszyłam.. słyszałam, że to może być z przemęczenia ? Odpoczywaj Kochana, bo jesteś teraz w szczególnym stanie :rofl2:

Ciasteczko, PR ja też mam prawko od wielu lat, ale nie mam autka i już nie pamiętam jak to się robi.. mówią, że się nigdy nie zapomina, ale z wprawy można wyjść. Teraz jakbym miała usiąść za kółkiem to bym się zes....a ze strachu :-D

Owca miłej nocki w nowym wyrku :tak:
madziarena, ja też prostuję włosy.. tzn kiedyś częściej i całe, teraz od kilku lat tylko grzywkę, bo mam marniutkie.
Polecam jedwab do włosów.. bierzesz odrobinkę, rozcierasz na dłoniach i wcierasz we włosy, suszysz i gitara nie trzeba ich prostownicą maltretować pół godziny a poza tym łatwo się rozczesują. Trzeba tylko uważać, żeby nie wziąć za dużo, bo włosy szybko się przetłuszczą.

Poradźcie coś na zaparcia u dziecka, bo już wysiadam. Co chwilę mam problem z Kubusiem, a przecież nie będę cały czas unikała w jego jedzeniu marchewki, ziemniaków i Bóg wie czego bo wszystko zatwardza.. Mam syrop Lactulosum, ale nie zawsze działa :-(
 
dzien dobry
w koncu pada snieg i to nawet dosyc sporo:-D
madziarena ja teraz swoje zadko prostuje bo jest zima caly czas pod czapka wiec bezsens dla mnie i szkoda wlosow..ale jakis czas temu kupilam sobie preparat do prostowania wlosow z nivea i nawet po umyciu wezme troszke i nie prostuje to i tak mam proste;-)a jak wyprostuje to sa super...a staram sie czesto tego nie robic bo tak jak ciasteczko pisze szybko wlosy sie przetluszczaja..
zapewne na wiosne bede bardzo czesto prostowac:tak:marzy mi sie zeby miec dlugie wloski:tak:wlasnie musze isc podciac koncowki:-D
aniolek ja uzywam jedwab fakt trzeba uwazac ile sie go bierze bo na nastepny dzien mycie gwarantowane.....co do krwi z nosa to tez slyszalam ze przemeczenie robi swoje....a co do zaparc to sprawdza sie jabluszko u nas....zje pol i zaraz leci na kibelek:-D
pr teraz wszystko wychodzi takze bierz lekarstwa i bedziesz jak nowo narodzona..i odpocznij
mycha czy ta sprawa co pisalas ogolnie nie wypalila?:-(jak cwiczenia?dajesz rade?
owca mowisz nowe lozko.....a jakie kupiliscie no pochwal sie........dziwie sie ze tego jeszcze nie zrobilas....no i co was wzielo na nowe lozko?:-Di jak pierwsza noc?
my jakis czas temu testowalismy nasz naroznik w balkonowym.....sredniawo......ale to taki minus rozkladanych lozek .....
future sterydy bierzesz ?a to nie szkodzi dziecku?a jak bylo z helenka tez bralas?przy takiej chorobie to chyba ciezko niebrac zadnych lekow co nie..
my dzis praktycznie dzien zaplanowany mamy:tak:po poludniu idziemy do amelki.....dzieciaki sie pobawia:-)
 
witam
u tez tez pada i calkiem sporo napadalo, jak dzieciaki wroca ze szkoly pewnie na jakies sanki pojdziemy czy cos:-)
 
reklama
no jak slicznie dziś ;)
wzielam steryda, czuję się lepiej. hesia zalapala katarek jakis, obudzila sie o 6, ale juz ni ma katarku. przeszedl po szniadanku ;) jupiii


marzenka z hesią brałam tez te same sterydy, ale nie w tak wczesniej ciąży, bo może to powodować rozczepienie wargi u dziecka, no ale tez duze dawki, ja biorę średnią najbardziej mozliwą do poprawy zdrowia, i co 4 dni obnizam dawke, az do 0. z hesią bralam dawki najniższe, ale od chyba 6 miesiaca ciązy, bez obnizania, do samego rozwiązania.... teraz bylam u gina, i on mi powiedzial znow to samo, ze ja jestem wazniejsza. moje niedotlenienie jest jeszcze większym niedotlenieniem dla dziecka. więc wzielam wczoraj, bo już byl fatal error :-) a dziś cool.:-D tylko zeby Heśkowi ten katar nie wrocil.
aha bo tatuńcio też chory!

no...to na sanki!!!!!!!!



aha, ciacho - ja myje glowe 2 razy w tygodniu, bo krecone klaki zazwyczaj suche. ja nie wiem co to tlusta glowa...nigdy nie mialam ;))) czasem brudna i przepocona przy skórze, alenigdy smalec ;)
 
Do góry