reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
dopiero do domu wrocilismy
aniolek gratki dla mlodego
pr gratulacje !!!!!!!!!!!! to teraz tan naprawde bedziesz uczyc sie jezdzic:-) ja dzisiaj zaliczylam wyjazd pod nasz poczte po wielka paczka, poznej pod szkole mlodej i do rodzicow pojechalismy

rano bylam zapisac starsza na ta fizjoterpie termin na plowe marca i niestety bedzie musiala przez 2 tyg opuszczac pierwsza godzine lekcyjna bo tylko takie maja godziny w tym czasie dostepne, bede musiala isc i tlumaczyc w szkole ale pewnie nie bedzie problemu
madziarena to poszalejecie
 
o jest w koncu ciasteczko :-):-) juz sie zastanawialam gdzie ty sie od rana podziewasz...
a ty wycieczki sobie urzadzasz haha..;-);-)

Future wspolczuje ty to sie masz...

Mycha nie doluj sie....co sie dzieje tak wogole??:baffled:
 
owca doszkalam sie w jezdzie:-D:-D a jak u ciebie zalatwilas wszystko co musialas?
tez wsumie zalatany dzien mialam,
 
tylko zeby sie nie polamalo;-):-p:-D sorry ale wesolo mi ot tak sobie:-)
u nas w koncu jest ciepla woda, jak wskocze pod prysznic ojjj juz mi przyjemnei na sama mysl:-)
 
reklama
tylko zeby sie nie polamalo;-):-p:-D sorry ale wesolo mi ot tak sobie:-)
u nas w koncu jest ciepla woda, jak wskocze pod prysznic ojjj juz mi przyjemnei na sama mysl:-)


nie to mialam na mysli :-D:-D testowanko czyli tylko spanko haha...narazie mam jeszcze @..wiec...;-)
jaki luksus w koncu ciepla woda :-D;-)

ja spadam narazie milego wieczorku :-)
 
Do góry