reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Udanej nocki :-D:-D
obejrzalam tasiemce i zaraz do wyrka

Blond a co robilas w slubicach?...mam tam tesciowke :tak:
jak sie czujesz?

Dobranoc....
 
reklama
megi- pakuj się, ja też nie lubię przeprowadzek, ale wy na swoje idziecie, szybko zleci.
Owca- moja wena też poszła się gdzieś szlajać i nie chce wracać.
future- a kto to wie co oni tam sprzedają pod postacią tego soku, oby działał tak jak tam pisze, ale też go nigdy nie piłam i wiem, że M kiedyś miał to sprzedawać, jak inne też soki tego typu.
 
Owca bylam mojego odwiezc do pracy bo tam mial auto:)
a czuje sie dobrze:) dziekuje ze pytasz:) naprawde ciaza powinna zawsze wgladac jak w 5-6 miesiacu, bo wczesniej to sie jej nie czuje a pozniej to znowu sie ja za bardzo czuje;)chociaz ostatnio zaslablam w przychodni jak w kolejce stalam ale tylko mnie podniesli z kuckow , posiedxzialam pare minut na krzesle i poszlam.
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry:-D
to ja druga:-D
blond a brzuszek ci nieprzeszkadza juz za kierownica?jak tam praca magisterska?
owca co tam ogladasz?pewnie to samo co ja hehe:-Dno cos ty kochana ja jak mam cwiczyc to takiego powera dostaje ze szok:-Dwczoraj cwiczylam na spokojnie wiec nie ma co sie martwic bo to takie cwiczenia ze nie czulam sie zmeczona :-Da dzis czuje zakwas i dobrze bo widze ze dziala:-Dmam nadzieje ze na wiosne bede miala plaski brzuszek:-Dbo to mi sie marzy:tak:
ciasteczko jakie dzis plany?
 
hej marzenka
a jakie plany nie wiem, musze isc kupic starszej worek na w-f bo jej rozerwalili w szkole
poza tym nie wiem narazie wypilam herbate bo znowu sie nie wyspalam
powiadasz zakwasy ci sie zrobily, ostatnio juz mnie miesnie brzucha nie bola bo tych brzuszkach czyli jest dobrze
a ty jakie masz plany?
 
madziarena dopiero zaczelo mrozic niech pomrozi troche lepsze to niz plucha
ja nie spie juz od 5 rano i ogolnie kilka godzin spalam tylko:eek::baffled:
 
a ja nie spie od 6-30:-Dto i tak dobrze jak na mnie:-Dpewnie jak moj wroci do pracy to bede z nim razem wstawac :tak:wiecej czasu dla mnie bedzie:tak:no ja mialam jakis czas przerwy w cwiczeniach wiec teraz znow od nowa se musze brzusze wypracowac:tak:
kochana jakie plany?hmm zupke musze ugotowac i podanie do pracy musze zaniesc i ogolnie pozadki bo ciagle odwlekam a samo sie nie zrobi..
no to pieknia jak worek malej zepsuli.....co za agresja wtej szkole:szok:
madziarena e tam gadasz niech przyjdzie konkretna zima to wtedy pomyslimy o wiosnie:-Dtrzeba balwana ulepic:-D
 
reklama
Do góry