reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

czesc dziewczynki:tak:
musze sie ubrac i isc do miasta i do apteki tez bo moj ma zawalone zatoki i trzeba cos kupic:baffled:kurde wcale malo w tym mieisacu nie zostawilam w aptece i jeszcze to cholercia no:wściekła/y:no ale co zrobic choroba nie wybiera:-(i wsio zapiekasz az sie ser rozpusci...mi jeszcze pare zostaly z wczoraj i niewiem jak dzis beda smakowac:baffled:ogolnie to fajne polaczenie:-)
ania pr hehe skad ja to znam u mnie wyglada to tak....wczoraj np zasypialismy razem on zasnal to ja wstalam i poszlam sie przytulic do m a on po chwili juz na nogach i szuka mamy no to znow poszlam do niego bo zdecydowanie wole sie u niego znim polozyc bo wiem ze tam sie znim wyspie bo u nas to kopie rozpycha sie strasznie...nad ranem znow poszlam do siebie no i dopiero przyszedl ok 8 ale jakbyl chory to ja znim spalam zeby kontrolowac goraczke to nawet do wc nie moglam pojsc bo juz za mna szedl masakra......
megi u mnie dzis obiad z wczoraj i z glowy :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja nie wiem co mam na obiad, cos wymysle:-D
slonce sie pokazalo ojeoje:-D
maja byc mrozne noce
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Helloł katgen, future:-)
Pozawijałam sobie co nie co już szkła w gazetki którego nie używam, będzie mniej do zwijania potem, jeszcze 10 dni i mają oddawać mieszkania a jak na złość czas się teraz wlecze:tak: jak sobie pomyślę ile będzie tego wszystkiego do pakowania i wynoszenia o my God:szok:
 
Wracam marudzić dalej ... ale dzisiaj się dzionek wlecze :/
Megi super, ze juz niedługo na swoje :)
Marzenka dawaj jeszcze raz przepis bo albo cos nie widze ale wcielo pół tekstu :p
Moja wczoraj zasnela o 18 jak wracalismy od brata obudziła sie po godzinie bo jej zbudzic nie moglam nawet sila i padła o 1 w nocy błagałam prosiłam a ona "nie kcem spać" a dzis juz o 9 wstala mezusiowi :) Dzis mam wychodne po pracy jade sobie jakies ciuszki kupic i biciorki no i jakas kiecke bo na zabawe idziemy :) chociaz cos :)
 
reklama
Do góry