reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Hejo kobietki! :-D
Ja jeszcze nie w Gorzowie, ale juz niedlugo, to sie podczepie, O! Tak, zeby mi razniej bylo w oczekiwaniu na przeprowadzke w rodzinne strony, bo teraz daleko, zimno i jeszcze raz daleko. Buziaki dla mam i brzuchatych! :cool2:
 
witam nowa kolezanke:tak::tak:moze cos wiecej o sobie?
megi ja tez wole zawsze wczesniej sobie popakowac zeby potem nie byc zawalona robota....kochana ty nie marudz tylko pakuj ta mysl ze w koncu na swoje to od razu sie chce pracowac:-D
madziarena a niewiem co sie stalo:-Dno normalnie robisz schabowe potem kladziesz na blaszcze na to kawalki ananasa i na to plaster sera i tylko zapiekasz az sie ser rozpusci...
kurde poszlam do miasta ale teraz czuje ze to byl blad jeszcze nie doszlam do siebie tak na 100%
ide poleniuchowac z rodzinka a potem za trening sie biore
do milego
 
witaj Yolanta!

a ja wlasnie wrocilam z drugiego spaceru brrrrrrr jak sie zimno zrobilo. mala spi na werandzie haha, chwila dla siebie.
laseczki a słyszałyście cos, a moze macie doświadczenia z sokiem noni??
 
Hello kobity !!
a ja jakos wene zgubilam :-D
bylam u mamy wlasnie wrocilam z dzieciakami :tak:

Witam nowa przyszla mame :-):-)

Future nawet nie wiem co to za sok jest :confused:

Marzenka ty odpusc trening i odpoczywaj skoro nie doszlas jeszcze do siebie...a takie schaboszczaki juz kiedys gdzies jadlam dobre dobre sa :tak:

Megi pomalu sie spakujecie :tak: dasz rade z mysla ze idziesz na swoje to odrazu powera dostaniesz hehe :-)


a gdzie Mycha sie podziewa??

Udanego popoludnia !!:happy2:
 
future cos gdzies mi si eobilo o uszy ale nie pamietam teraz:sorry2::-D a co do temp. to niby w dzie ma byc na minusie teraz wlasnie spada ponizej "0"
owca dzionek ci zlecial widze
a mnie baba z polaka wkur....
 
reklama
Witam:)

Megi na swoje to bedziecie na skrzydlach nosic:)
Ania pr a "uje sie nie kreskuje":-p:cool2:hihihih. cos nam znowu spacer ucichl:-D
Future ja o tym soku z noni slyszalam tylko tyle ze zdrowy, nawet go sprzedawalam w sklepie z eko zywnoscia ale pamietam tylko tyle ze drogi w cholere i jacys dziwni ludzie go kupowali w sensie ze wogole dziwne rzeczy kupowali np fasolowe mleko, napoje ryzowe dla dzieci i inne dziwne takie:baffled:
a ja wreszcie wiem gdzie ten Krasnołęg jest bo wczoraj jechalam do Słubic wiec przejezdzałam obok no i oczywiscie przez krzeszyce. ale ze lalo hulalo i woalo i nie mialam numeru to przepraszam ze sie nie odezwalam bo nawiedzic Was na chwile moglam:p

Witam nowa mamusie. widze nie jestem sama z brzuchem tu wreszcie;)
 
Do góry