reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hejka
Befatka ja też bym chciała dla dzieciaków, moja patrzy w okno i jak pada śnieg to się cieszy że będą sanki a on topnieje.
 
reklama
witam;-)
masakra co za pogoda:wściekła/y:u mnie od rana padalo...ale mnie wczoraj sieklo..wypilam syrop z cebuli wzielam apap bo mnie noga bolala bo na pachwinie mam blizne po operacji i tak zawsze mnie boli na zmiane pogody...ale teraz niewiem czy to przez zmiane pogody czy przez anty....i tak padlam ale juz mi lepiej o wiele lepiej...
jakie plany na niedziele?pewnie bedziecie sie lenic:tak:
kroma u mnie wczoraj popadalo jak jechalismy do babci to moj az sie doczekac nie mogl kiedy wyjdzie na snieg..tez uwielbia patrzec przez okno jak pada
ciekawe czy uda nam sie wogule w tej zimie ulepic balwana:confused:
 
Ostatnia edycja:
u nas pada wiec plany specerowe legly:baffled: wiec chyba zostanie nam siedzie w domu:confused:
megi przy niedzieli to co tu pisac;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no wlasnie u mnie tez nici z krotkiego spacerku.....pozostaje siedzenie w domku ..ja juz sie lepiej czuje za to moj m nie:baffled:moze to i lepiej jak zostaniemy w domku bardziej dojdziemy do siebie..
obiadek przygotowany.robie dzis pierwszy raz schabowy z ananasem i serem..jedlismy cos takiego na naszym slubie i mi posmakowalo...ciekawe jak mi wyjdzie:tak:
 
future wspolczuje, pewnie jeszcze to powietrze robi swoje:-( a ty jakies sterydy bierzesz?
marzenka to fajnie ze obiad sie udal:-)
 
reklama
biore wziewne alvesco i seretide 500, ale doraznie mam ventolin i nie pomagają nic. wziełam tabletke metypredu. powinno przejsc, ale przeciez nie o to chodzi, zeby się tabletkami doleczac. ale ostatnio nie wiem czy wam mowilam, ale moj lekarz powiedzial po tej prowokacji na psa i kota (bo wyszlo super) że on już nie ma zadnych propozycji leczenia. wszystkiego probowalismy i polecił mi szukanie jakioegos profesora. i moze jakis szpital czy sanatorium z diagnostyką, zabiegami...ale ja nie chce... bez Hesi nie pojade...
 
Do góry