reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hello:)
Marzenka jak goraczki nie ma to tez bym wyszla
a my wlasnie chorowici jakos:/mlody kaszel ma tylko wiec na spacer pojdziemy, ja tez jakas taka nie bardzo.
Ania skleproze mam chyba. mialam dzwonic wczoraj, do 17 mama byla, potem W byl. zarazpotruje Ci gitare:p

Mlody mial wczoraj dzien babci i dziadka w przedszkolu i normalnie jestem z niego dumna, dizadek krecil caly czas i pokazali mi filmik . rafal spiewal wszystie pieosenki, mowil wierszyk i tanczyl:)a w domu mowil ze nie umie:dry: a tam to super:)ale tak sie staro poczulam jakos hehehe
 
reklama
hejka

ja też mało piję i ogólnie nigdy dużo nie piłam, ja mam słabą głowę i zaraz strasznie choruję, film mi się urywa szybko nawet jak pijana nie jestem, dla mnie dwie lampki i szaleję jak po butli. Dlatego jak już piję to jedno piwko, lub troszkę winka, wódki nie piję.

Moje szaleją, zaraz idę do mojej mamy, Olka nabazgrała jej laurkę i jakieś malowidła idę jej zanieść.
 
Pada pada snieg
ja juz machnelam salatke z rana ulubiona moja selerowa
teraz kawucha
i ide do babci dzwonic

Pozdrawiam milego dnia laseczki !!:-):-)
 
czyli juz wsio porobione, ja obiadu nie robie bo w odwiedzinach zjemy:-)
ale za to musze pomyslec co na jutro:-D
uciekam zycze milego dnia laseczki
 
a ja zupe nagotrowalam wczoraj a dzis jak wroce mam ochote na pizze bede robic a co;]
no i posprztaac musze podlogi pomyc kurze powycierac bo caly czas w biegu i koty wszedzie lataja
 
reklama
Do góry