reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

ciasteczko dalam tyle ile bylo w przepisie czyli pol kostki..nie uroslo mi pewnie przez sok z truskawek
kurde takiego chorego malego to jeszcze nie widzialam nigdy
dalam mu 3 syropki a jeszcze jeden musze biedny moj:-(
nawet sie rano bawil biegal skakal a teraz lezy i oglada bajki widac nie ma sil na nic ta jak ja:baffled:
 
reklama
marzenka wspolczuje ale dobrze ze tylko wirusowka, ja to dzieciakom zawsze gotuje takim kompot z malin
pr to Jasko bedzie juz niedlugo smigal to wtedy trzeba bedzie miec oczy dookola glowy
ja pikole pada jakis snieg beznadziejny:dry:
 
PR nie moge, no nie moge brac Cie na powaznie z tym avatarkiem! Tylko kukne na posta i widze avatarka i koniec.., rozlozona na lopatki jestem :-D:-D:-D
 
Hejka

My też dzisiaj po księdzu... W sumie to rozmowe z nim prowadził młody a my mieliśmy niewiele do powiedzenia (bo mama i tata muszą pracowac, bo on do przedszkola, powiedział gdzie kto pracuje... ehh...)

MARZENKO zdrówka dla młodego, oby szybko przeszło
PR no to oby się rozkręcał z chodzeniem, jak już zaczyna to teraz z górki pójdzie :-)
FUTURE no u mnie to taka drobnica padała że dopiero jak na dwór wyszłam to zauważyłam że pada... No i padał i od razu się roztapiał...

Ide młodego do wanny władowac... Miłego wieczorku
 
reklama
Hej z wieczora
my wrocilismy niedawno,bylismy u dentysty jeszcze zostalo dokonczyc ostatniego zeba dzis dostal lekarstwo a za 10 dni bedzie konczyl :tak::tak:dzielny moj synek :-)

marzenka zdrowka dla malego napewno mu przejdzie po lekach szybko :tak:

Future ciesz sie z tego sniegu ile macie bo u nas nie ma wcale ani nie pada :no:

u mnie hanka w wannie zaraz kolej mlodego...
a tu moj dzielny szymon na fotelu :tak:

Milego wieczorku :-)
 

Załączniki

  • u dentysty.jpg
    u dentysty.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 26
Do góry