reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
hej mamuski,
u mnie po staremu, nadal slecze nad rocznym rozliczeniem (conajmniej jakbym jakas wielka firme rozliczala a nie jednoosobowa dzialalnosc gospodarcza):zawstydzona/y:
future - odzywali sie z gminy?
marzenka - zdrówka dla Dawidka.
kasiaF - podczytywałam sobie ostatnio początek tego wątku (pisłaś Ty, Martuchaa, Lili i Larvunia) i to jak czekałaś na poród oraz relację z porodu - normalnie wzruszają mnie takie historie.
Ktoś wie co u Lili, bo chyba jakoś dawno się nie odzywała?

Lecę do swoich papierków pa
 
czesc wam
wybaczcie ale ja bez weny dzis
kolejna nocka do bani jeszcze gorsza niz poprzednia....malo spalam i chora sie czuje..
cala noc goraczkowal:eek:
 
witam
pr gratki za zeby
marzenka zdrowia dla was
jestem nietomna wstalam wczesniej ale pozniej leglam do lozka i to byl kiepski pomysl:baffled:
 
reklama
pr ale u mnie to raz na ruski rok, ale jak ja pol nocy nie spie to pozniej rano glowa sama do poduszki ciagnie
uciekam milego dnia
 
Do góry