reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Cześć wszystkim
Podziwiam was laski że wy co dzień z rana macie o czym bazgrać:-)
U nas monotonia codziennie to samo, pobudka, śniadanie sprzątanie....Pralka mi się już kręci nazbierało się Pawła rzeczy...
co tam robicie na obiad? u mnie znów brak pomysłu a nawet nie mam jak do sklepu wyjść, tylko spojrzę za okno a nic się nie chce:baffled:
 
Hello laski !!

megi ja mam tak jak ty nie mam o czym pisac bo codzien jest to samo haha :tak::tak:
u nas dzis sloneczko daje w okna hehe i jest na plusie 5-6 stopni :tak:

Marzenka zdrowka dla was posylam,choc ja sama mam katar od 2 dni i mam go dosc juz hehe

Milego dnia wam zycze !!:-):-)
 
HEJ kobietki. Ale z Was ranne ptaszki ... ja tylko marzę o tym, żeby pospać dłużej ... teraz mam weekend wolny w końcu się wyśpię hihhi ja to śpioch jestem masakryczny ...
Marzenka - zdrówka dla Ciebie i dla Dawidka ... my już po chorobach mam nadzieje, ze sie na tym skonczy ...
Co na obiad dzisiaj ? Mój mężulo ma spagetti zrobić - ejs ale ja mam dobrze póki na urlopie w domu mam męża przychodze do domku dziecko ubrane, wybawione na maxa, nakarmione obiadek ugotowany :)
 
mloda objerzala "dżordża" a na obiado mamy fileto z indyka, 'polne gamonie" jak to w kabaracie mowili na zieminiaki:-D:-D i jakas surowe
wiadomo laski ze u kazdej prawie codziennie to samo ale z drugiej strony lepsze to niz mialoby sie wiecznie cos dziac:baffled:
 
a ja jestem ciekawa czy pawel zrobi jaskis obaid bo ma 2 zmane i na razie z Jankiem siedzi i zpomnialam za mieskzanie zaplacic i za przedszkole;/ musze dzis isc no chyba ze on pojdzie ale pewnie zaraz bedzie wymowka ze z dzieckiem nie dal rady...
 
witajcie, pogoda faktycznie do niczego, ani to zimno ani to mrożnie, wyszłam na spacer z dzieciakami i zaraz wróciłam, zgnilizna, a tu jeszcze ma padać śnieg z deszczem.
 
reklama
Do góry