reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
czesc
ja od rana na fejsie to czytalam i chyba nie bede jednak Misiuli szczepic na te pneumokoki i inne dodatkowe badziewia...
Szczepienia. Dobrodziejstwo, czy zło konieczne?

coraz wiecej slysze wlasnie o skutkach ubocznych, u mojego meża w pracy jest dziecko wlasnie ktore po szczepionce dostalo autyzmu...
z reszta lekarz znajomy tesciow swoich dzieci i wnukow tez nie szczepil... i szczepi tylko na te podstawowe no i zwleka do czasow przedszkolnych...
choc nie powiem bylam u lekarza ostatnio z Misiula u innej doktorowej i jak wam pisalam zbeszta amnie jak ja moglam nie zaszczepiac dziecka gdy starszak chodzi do przedszkola! .... puki co lekarze tylko namawiaja a o skutkach ubocznych nie chca informowac....

no to zbieram sie na spacer z dzieckiem ;-) Milego dnia!
 
larvunia pisalam ci ze to wyciaganie kasy od rodzicow, nikt nie mowi ze szczepianki moga wywolywac skutki uboczne ale tak jest, kiedys nie szczepilo sie dzieci na to i zyja, maja sie dobrze
milego spaceru, zimno jest na dworze cieple rekawiczy sie przydadza
 
Cześć dziewczynki :)
Marzenka co tam z Dawidkiem ? Bidulka mała ... napisz co mu jest ... Trzymam kciuki, żeby szybko wyzdrowiał.
Larvunia - mój lekarz odradza te inne szczepienia, szczepiłam tylko tymi co w kalendarzu innych nie poleca ... ja tez sie boje ... bo meza kuzyn kiedys byl szczepiony i dostal porazenia nog ... teraz biedny ma ponad 30 lat a schorowany jest okropnie ...
 
future a no chyba dali jej podwojna dawke:-( z tego co pamietam
tak czy inaczej szczepionki u niektorych wywoluja skutki uboczne
pr jak roczek udany byl?
 
To ja też się przywitam. U nas wszystko ok, wczoraj dzionek zleciał, spacerek, obiad później mycha z mężem i dziećmi byli i tak po niedzieli. Zaraz jak skończę śniadanie to idę ogarnąć chatkę, koło 12 ma przyjść właścicielka z jedną parą bo chcą zobaczyć mieszkanie na wynajem....to miłego dnia:)
 
reklama
my juz po lekarzu ale mi zrobil focha przed przychodnia:szok:ale dal sie przekonac.u pani doktor byl grzeczny :tak:do piatku zakaz wychodzenia z domu wirosowka mowi pediatra..przepisala pulneo i neosine plus pecto dril mialam wdomu...a jak dalej nie bedzie dobrze to w piatek do kontroli
megi a ja myslalam ze dzis was odwiedze bo moj do pracy pojechal i dupa blada:baffled:
 
Do góry