reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

ciasteczko nie:-Dmoj juz ma psa wilczura co ma 13 lat staruszek meczy sie..tyle ze on jest u mamy i dzis byl weterynarz dal zastrzyki a jak nie pomoze to uspic:sorry:
megi kochana u nas tez nudy :-Dwiec nie jestes sama:tak:
owca a to ty chcialas psa czy dzieciaczki?

a to takie buty :tak:
hmm...ja i haneczka chcialysmy pieska hehe
ale mi to nie przeszkadza ja moge wychodzic na spacerki ja to lubie i mam z kim isc bynajmniej
bo dzieciaki to nie chca ze mna spacerowac za duzo :tak::tak:
 
reklama
hello
ladnie dzis na dworze slonce daje troszke sniegu jest i mrozik lekki:-)
my niewyspani maly goraczkowal w nocy...takze mozemy zapomniec ze pojdziemy na zabawe dla dzieci:eek:
 
Witam ciacho !!
ale u nas bialo hehe czyli mroz :tak:
my szykujemy sie do kosciola na 11 :tak:
a po obiadku do znajomych
takze udanej milej leniwej niedzieli wam zycze :-):-)
 
a ja sie biore za zrobienie drozdzowca:-D
jakos mnie wzielo:tak:
mam truskawki zamrozone wiec luzik:tak:
co za lipa ze z dawidkiem na spacer nie mozemy wyjsc:zawstydzona/y:
 
u nas obiadowo i na dworze jeszcze nie bylismy, temp.nie przeszkadza tylko wiatr:baffled:
ale pewnie pod wieczor na spacer pojdziemy, bo niedlugo gosci mamy
 
wrocilismy z kosciola
ale mialam akcje w kosciele hehe
szymon sie zezygal nam kurde jeszcze w 3 lawce siedzielismy i w czapke zygal bo tak z nienacka hehe
szybko wyszlismy z kosciola i m pojechal z malym do mamy i wrocil pozniej po nas :tak:

teraz lazanie robie tzn.robi sie sama
a dla dzieci rosolek :-):-)

dobra to wsio uciekam buzka :-)
 
reklama
Do góry