reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

my już po spacerku. Owca co malemu? czy to tylko jednorazowe, czy myslisz, ze coś się zaczyna??

aha, dziś mamy 10 miechów ;) umiemy już papa, daj buzi, i brawo. aha no i cacy Helenka cacy! jak zrobi siusiu na nocnik, to już sama sobie robi cacy i głaszcze się po głowie. ale jeszcze jej się myli, papa z brawo, cacy z brawo. Generalnie brawo jest dobre na wszysko.

helen spi na werandzie, mama ma czas na kompa ;)


my po rosołku, a zaraz kluski śląskie i kotlety z porem mniam
 
reklama
marzenko ZDROWKA dla maluszka :tak:
Future no zdolną masz coreczke widzialam zdolna :tak:Gratki na 10 mies! Pamietaj zajsc jutro do mnie na kawe!
Moja jak spala mi na dworze t eprawie 2 godziny (to dla niej baaaardzo dlugo!) to dopiero teraz padla i ciekawe ile pospi...
 
Future ja zauwazylam ze moja na dworze tylko spi tak dlugo... w domu max 20 min a przewaznie to 10 minutowki wali....
a Twoja chciala dzis swietowac 10 miesiecy a nie spac :-D
 
Sialala lalala...fajnie jest :-D

future dzieki ze pytasz
maly generalnie teraz jest ok
ale jak jechalismy do znajomych to zwymiotowal w aucie rosol :angry::angry:
a u nich zjadl kilka herbatnikow i wedlinki to nic mu narazie nie jest :no: wiec chyba jest ok7

Dobranoc
 
czerwone wino ma swoje miejsce w diecie! hhhaha. ja tak zarządzam. dieta trwa 2 dni. przyznaje sie! a tak naprawde, to pewnie od jutra. ale musi byc jakas nagroda, prawda? chyba się nabzdryngoliłam ha!:wściekła/y:
love u all bitches!
 
reklama
hej
u nas nocka calkiem do bani....dawid dalej goraczkuje...masakra czuje sie tak jakbym nie spala
wizyte mamy o 9-20 az sie boje bo taki chory to jeszcze nigdy nie byl
 
Do góry