reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
co za dzien normalnie nic sie nie chce, przetrzebilam pokoj dzieciakow, sterty kartek, gazet i wszelakiego papieru poszly won:-):tak: bede musiala chyba tylko kupic ze dwa pudla na duperele ichnie bo wiecznie wszystkiego przybywa
 
Jasiek marudny, zasnąć nie mógł, wczoraj wieczorem tak samo się męczył chyba ta głupia pogoda tak na niego działa, Ja też chodzę jak przetrącona...
Chyba naprawdę dzisiaj zostanę w domu, nie mam ochoty nigdzie jechać...
Mąż niedługo powinien przyjechać.
Pranie się pierze, chatka ogarnięta...

A co tu takie pustki??:dry: :cool2:
 
Ostatnia edycja:
ciacho- pewnie już po teście, ale trzymam teraz za dobre wyniki.
future- powodzenia, a nóż się uda i będzie fajna praca
marzenka- ja teraz zaczęłam składać podania na coś innego niż księgowość, bo jak na razie to nie mam szans, a myślę o jakiejś pracy też na zmiany, w sumie by mi pasowało.
 
hej:-)
melduje się i ja.

Dla Jasia życzonka słodkiego życia i duuuuuuuuuuuuużo zdrówka.:-D:-D


Pogoda mnie dobija oczy mi się same zamykają ale obiecałam dzieciom, że dzisiaj pojądą do Patryka (kuzynki synka) więc czeka mnie jeszcze wyjazd na kawę. Dziewczyny wmłócą obiad i jedziemy.

Postaram się odezwać po powrocie.:-)

Pa
 
Hej.

W nocy dzisiaj wrocilam z kursu z Warszawy. Mam juz certyfikat wiec moge zaczynac prace :) gadalam z doktorka ze juz w nastepnym tygodniu moze mi zalatwic pierwsze skalingi :)

A dla Jasienka w dniu 1 urodzin wszystkiego najlepszego :*

Kroma a tutaj masz ogloszenia w sprawie pracy

Nie moge cos dodac linka, na egorzow wejdz i na pierwszej stronie masz w zakladce z praca, i troche dalej tez :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zuzia znów padła jak betka i śpi tylko ten mój synuś walczy...zwykle udaje mu się dobrze usnąć przed 21 zobaczymy jak dziś na razie wierci się i popłakuje..
 
Do góry