reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Dzień dobry wszystkim i życzę miłego dnia...u nas po staremu dzień jak co dzień. Dziś mam wychodne więc polatam po mieście i pewnie u kogoś kawkę spiję:-p:-) a mąż z dziećmi a co. Sam mi kazał iść:szok::-)
 
reklama
tak sa i na stronie Operonu ale to tylko dla mnie bo starsza musialby test widzec zeby wiedziec co i jak napisala a bylo11 stron tego:eek:
a jestem taka wkur... ze glowa mala, ale to moze nie tutaj
 
hej

śnieg padał u nas też ale minutę i nawet rankiem grad, bo ja się o 9 wybrałam do sklepu z dzieciakami.

marzenka-
jakoś dam radę, oby praca była w takich godzinach, żebym miała opiekę, jak nie moja mama, to teściowa, teściu, Mąż do południa może siedzieć.
Pr- gratuluję żabka, a ile Jasiu już ma ich, bo mojemu jak na razie cisza nic nie rośnie.
niuskaa- ja przeglądam ją codziennie ale połowa to lipa, bo tam możesz pisać co chcesz. Czasem są takie ogłoszenia dwu znaczne, że hoho.
ciasteczko- młoda się stresuje wynikami? Pocieszenie jest takie, że to jak na razie tylko próbne.

Moje mi czadu dają nic nie mogę zrobic
 
kroma znajac moja to zero stresu ja sie chyba bardziej tym przejmowalam
widzialam ten test no prostacki zwlaszcza z matmy ale to dla mnie a nie wiem jak dla dzieciakow
 
Witam cos mnie wena opuscila dzis
ale w sumie zalatany znow dzien mialam :tak:
teraz m obcielam i sie pluska i zaraz moja kolej na kapiel
a pozniej pojde sladami future ;-) i tez zapodam sobie jakiegos drineczka :tak:

takze przyjemnego wieczorku i udanej nocy ;-);-)
 
reklama
Do góry