reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

to jeszcze jakby maly ci padl to juz calkiem wieczor wolny:-)
a ja dostalam strasznego uczulenia na reku -no porazka, zastanawiam sie co ja moglam zjesc...?:baffled:
 
reklama
czesc
kroma a ty bedziesz miala z kim zostawic dzieci jak juz znajdziesz prace?
niuska fajnie ze wszytsko zmierza w dobrym kierunku:-)
ciasteczko i jak tam uczulenie?no i doszlas juz po czym to?
pr wszystkiego dobrego dla jasia;-)
u mnie nocka do dupy dawid poplakiwal potem z nami spal jakies akcje robil niewiadomo o co koman :eek:a rano powiedzial ze gonil go piesek:-Dpewnie przez sen:-D
 
witam
marzenka a swedzi mnie ale nie drapie, zostala mi taka drobna czerwona kaszka, a od czego nie wiem
moze od orzeszkow ziemnych?
wstawac spiochy:-D
 
reklama
Dzień dobry.
Nie śpimy od 8, wczoraj nigdzie nie byliśmy i dzisiaj też raczej nie jedziemy... Jutro mąż jedzie pomóc a Ja zostanę w domu, jakoś nie mam ochoty jechać.

PR gratulacje za kolejnego ząbka :tak: ;-)

OWCA też dla Ciebie miłego dnia :-)

CIASTECZKO dzisiaj są wyniki bodajże w gazecie wyborczej.


A tak to u Nas po staremu, jakoś leci...
 
Do góry