reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Witajcie.

OWCA Ja bym wybrała ze złotą wstążką :tak:

BLOND a tam można iść z takim małym dzieckiem??

PR 1oo latek dla Jasieńka ;-) :-) Zobacz załącznik 424674


Mnie nadal gardło boli, Jasiek zjadł o 7 mleko i tak spał do teraz :szok: idę mu mleko zrobić bo zaraz będzie krzyk i od razu dla siebie jakąś kawkę.
Dzisiaj niby humor lepszy ale i tak jakoś tak Mi ciężko i w ogóle, rodzice remont sypialni robią jeździmy bo Mąż pomaga, ale nie wiem czy dzisiaj pojadę jakoś nie mam ochoty i tak muszę siedzieć u babci albo siostry bo u rodziców bałagan a takie kilkugodzinne siedzenie i kogoś to męczy nie tylko Mnie ale dzieci najbardziej..

Oki zmykam jak nakarmię Jaśka to zerknę ponownie :tak:
 
Ostatnia edycja:
Mycha a z ktorym Tychcesz bo do mnie nie dotarlo. ja bylam z malym jak mial 2 lata. ale widzialam tez niemowlaki na poczekalni do niego. tylko ze ja bylam prywatnie, czekalam 3 dni na wizyte jakos, ale facet ma suuuper podejscie do dzieci, nawet mojego okielznal do tego stopnia ze dal sobie usg oka zrobic:) wa widze na tej stronce ze ma teraz tez nfz ciekawe tylko czy na wszystko czy tylko zabiegi. bo tak troche tej stronki nie rozumiem.
 
sesja super. w zestawieniu z anorektyczką. mi się bardzo podoba. ale ona nie jest wcale aż taka gruba. ma trochę skóry za duzo ;)

blond - ja bylam z moją jak miala 1 miesiac, pozniej 3, i 6 miesięcy. wczesniaki muszą chodzić ;)
 
Mycha a z ktorym Tychcesz bo do mnie nie dotarlo. ja bylam z malym jak mial 2 lata. ale widzialam tez niemowlaki na poczekalni do niego. tylko ze ja bylam prywatnie, czekalam 3 dni na wizyte jakos, ale facet ma suuuper podejscie do dzieci, nawet mojego okielznal do tego stopnia ze dal sobie usg oka zrobic:) wa widze na tej stronce ze ma teraz tez nfz ciekawe tylko czy na wszystko czy tylko zabiegi. bo tak troche tej stronki nie rozumiem.

BLOND z Jaśkiem muszę iść bo oczko mu ropieje, rodzinna Mi powiedziała że to może być kanalik zapchany i wtedy by mały zabieg wykonywali niby pod narkozą...
 
dzieki dzieki
asia- tam nie ma juz patrzalam wczoraj....
mycha- a probowalas mu masowac kanalik? Amelce tez kiedys ropialo i sol fizjologiczna i masaz pomogly
 
reklama
Mycha no my wlasnie z ropiejacym oczkiem poszlismy. bo ropialo co chwile . ale tam dostal jakies antybiotyki do oka( kolejne zreszta) ktore wrecie podzialaly i od tej pory spokoj. a tez mnie straszyli tym przepychaniem kanalika.
 
Do góry