reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

ja?
pracuje w firmie wywodzącej się z PKP w dziale zaopatrzenia - zajmuje się głównie zamawianiem części do naprawy wagonów;-)
a D prowadzi sklep internetowy na allegro gdzie handluje tzw "chinszczyzną"



owca mi podoba się bardziej jto drugie ale może wybór pozostaw Hani w koncu to jej święto

dzieki :-) mlodej jak zapytam to oczywiscie bedzie ze rozowe :-D
ciekawa masz prace hehe..tzn.rzadko spotykam na codzien
 
reklama
future nie wiem czy taka zwykła - widziałam dzisiaj ogłoszenie z zakresem jej obowiązków - porażające jak dla mnie, u mnie w pracy sekretarka chyba nie ma 1/5 tego co tam napisali./
owca owszem praca ciekawa ale też wyczerpująca jednak daje mi duzo satysfakcji
:-)
 
CIACHO tak jak OWCA napisała pochodze z Bledzewa, i tu mam rodziców:tak:.
OWCA ja bym złotą wybrała... według mnie subtelniejsza jest:tak:.
ASIU najważniejsze żeby miec satysfakcje z pracy... ja niestety męcze się psyhicznie... I ogólnie nierozwojowa praca, no ale musiałabym się wziąźc za jakieś kursy czy cos najpierw, a na to czasu brak:-(. A cociekawego ma twój mąż na allegro? Może zapodaj linka na jego aukcje;-)

Młody już śpi, a ja przed TV, M to jak o 12 zasnął to do tej pory śpi... No ma cisze w domu to sobie odpoczywa:-p
 
owca ja też bym złotą wstążeczkę wybrała....
future to wypada zacisnąć kciuki a nóż się uda:tak:;-)
Walcze jeszcze z młodym, widać że śpiący ale coś usnąć nie może, młoda padła już przed 20.00
 
nie wiem, za bardzo się nie przejmuję, bo mi dobrze tak jak jest. przestałam szukac...to tylko przez przypadek znalazłam. co ma b yc, to bedzie. ale mi jest dobrze i sama nie wiem czy chcę tam iść. ale złożyłam, coby miec czyste sumienie ;)
 
czesc:-)
ja tez sie zastanawiam zeby isc do pracy do jednej firmy na 3 zmiany to by mi pasowalo najbardziej ale slyszalam ze narazie nieprzedluzali umow wiec pewnie teraz nie przyjmuja do pracy..ale jak tylko dowiem sie ze beda przyjmowac to skladam podanie nie ma na co czekac
ciasteczko potrzebuje przepis na biszkopt..jakis sprawdzony chce zrobic dla dawidka torta na urodzinki jeszcze daleka droga do nich ale musze juz myslec co by sobie torta wyobrazic co i jak :)moze na walentynki zrobie bo tez mamy pierwsza rocznice slubu 19go i a ze nierobilam nigdy tortu to chce probnego zrobic :-D
 
witam
dziewczyny trzymajcie kciuku, starsza pisze probny test 6-klasisty, wiem ze probny ale oficjalny i ida wyniki gdzies tam trzeba miec min.70% zeby zaliczyc:baffled::dry: normalnie mam stresa :-D
marzenka na moim blogu masz przepis a biszkopt:-)
 
reklama
Do góry