reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
a ja wlasnie dostalam list z anglii, w wielkiej kopercie bąbelkowej. a w niej sukieneczka dla Hesi i zaproszenie na slub od znajomych. Ale się cieszę ;)))))))))

katgen, zeby moja chciala tez polezec tak jak twoja do 10. masakra. już wariuje i froteruje podlogi...
 
Witam się i ja :) też mi się nie chcialo wstać, Zuzka przyszła do mnie 8.15 mały też zaczął gadać po swojemu gaworzyć więc nici z leniuchowania w wyrku:-) Już po śniadanku, młoda fiksiuje u siebie a Pawcio zasnął nie dawno tylko ja jeszcze w koszuli siedzę:-p
wiecie co wczoraj z wrażenia nie mogłam usnąć, nie mogę doczekać się przeprowadzki mimo tego całego bałaganu:tak:
miłego dnia również życzę;-)
 
Dzień dobry.
My wczoraj byliśmy na szczepieniu, nawet w ciągu dnia Jasiek nie był :no: za bardzo marudny,
dało się wytrzymać. . . No ale zadowolona nie wyszłam od lekarza, strasznie płakał znowu miał 3 ukłucia ale oprócz tego dostaliśmy jednak skierowanie do neurologa. . .
Więc w lutym czeka nas chodzenie po lekarzach, kontrola u ortopedy, wizyta u neurologa potem szczepienie i jeszcze muszę znaleźć na necie kontakt do dziecięcego okulisty, może któraś z Was ma takowy kontakt?? Pamiętam, że Ty FUTURE jechałaś ze swoją Hesią do okulisty ale to w Gorzowie byłaś?? Masz może numer do nich i tam jest na NFZ czy prywatnie??
Tak więc u Mnie też pesymistyczny humor dzisiaj :-(
Na nic nie mam ochoty, usiadłabym i najchętniej zaczęłabym płakać. . . .

Jeszcze jedna sprawa, która mooooooooooże wyjaśni się w lutym a może później i czekać musimy. . .
Normalnie przez to czekanie na to wszystko chyba na głowę dostane w styczniu. . .

No nic zobaczymy jak to wszystko się ułoży, mam nadzieję że chociaż ten rok będzie dla Nas bardziej łaskawy. . .

No to pozrzędziłam - sorki!:baffled:
 
mycha jezdzilam na nfz, nie mam numeru, poszukaj w necie. przy szpitalu na dekerta. ale masakra tam sie dluugo czeka, locą się jak nie wiem, no ale za darmo. jakby nie bylo. i jedyni w gorzowie mają taki aparat specjalistyczny.
 
mycha trzymam kciuki za pomyślność waszej sprawy jeśli to to co myślę...no i z Jasiem na pewno wszystko będzie dobrze, obyście szybko się dostali do okulisty jakiegoś...
 
A co tu tak cicho ??
my juz po obiadku dzis bylo spagetti
w miedzy czasie bylam jeszcze w przelocie u mamy na chwile :-)
dzieciaki odebrane,mloda robi lekcje a maly przed bajka
pozniej kumpel ma wpasc na kawe i dzionek zleci...:tak:

Megi jak dzieciaczki? zuzia juz lepiej w stosunku do malego bo kiedys pisalas ze robi na zlosc itp..zapisujecie ja do przedszkole od nastepnego roku od wrzesnia czy jeszcze nie??

Mycha co to za dolek cie lapie....bedzie dobrze z Jasienkiem nie martw sie na zapas :-):-)

Milego popoludnia !!
 
Ostatnia edycja:
ja wrocilam z przedszkola, znow mi dzisiaj jeden zwial, i schował się w kantorku. normalnie zabilabym gnojka, ale nic nam nauczycielom nie wolno teraz. zaraz pędzę na spacernik ;)

to ci dzieciaki..:angry::angry: no ale tak jak mowisz nic nie zrobisz...
a powiedz z kim zostawisz mala jak cie nie ma ??
mama ci pilnuje?
pewnie pisalas ale ja ciota zapomnialam :-D
 
reklama
Do góry