reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

mi sie z domu wylazic neichce...
loda padla ale na chwilke tylko, doslownie zdazylam isc do wc i wrocic a ta juz spiewa z lozeczka i mnie nawoluje... tak sypia moja w ciagu dnia :dry: Ale w nocy ladnie sypia wola tylko na cycka po czym zaraz zasypia dalej :tak: wiec powinnam sie niby cieszyc co nie ;-)

nudno mi.. choc mam troche do zrobienia ale mloda mi nie daje, wiec mi nudno... kto mi przyjdzie podotrzymywac towarzystwa? :cool2:
 
reklama
witam
mialam porenek leniwca:-D tzn. wyszykowlam jedna do szkoly z psem wyszlam ale wszystko na spokojnie:-D
pogoda do doopy tez mam nadzieje ze padac nie bedzie ale chyba pobozne zyczenia:dry:
 
Witam
Widze ze wszyscy sie wyspali. ja to sioe dzisiaj obudzilam o 6 a obok mnie mlody:eek: pojcia nie mam kiedy przyszedl. ale jak zobaczyl ze ide do lazienki to tez sie obudzil i marudzil co chwile, ze chce pic, siku, ze jakiegos auta nie ma, ze pociagu znalezc nie moze a mial spac a nie zabawek szukac...potem poszedl do przedszkola i 20 minut musialam go przekonywac zeby wszedl az w koncu go sila zabrali i wyl strasznie.a po poludniu bedzie wyl ze do domu nie chce. i zrozum dziecko:/
Kroma ja jeszcze mam choinke bo dobrze mi sie przy niej spi :D jak sie w nocy przebudze to lampki tak ladnie sie swieca :D
Ania to o ktorej Cie obudzili? niezle jaja z tymi dziecmi. jak sie mlode urodzi to chyba bede izolowac zeby nie oszalaly razem. chociaz wiem ze to niemozliweale takie moje marzenia:cool:
a co do deszczeu to po 8 jak wracala to kropilo i wogole smetnie jakos dzisiaj:/
 
do nas dzisiaj przyszla mloda o 4 rano i spala z nami, ale niezbyt sie wyspalam
nie wiem co ja naszlo...?:eek::dry:
blond to mlody tez niezle szopki z rana robi;-)
 
Ciacho no wlasnie on zawsze po 7 przychodzil sie przytulic do mnie i 7.20 i tak wstajemy, czasami nie przyjdzie wogole i go dobudzic nie moge. ale dzisiaj to ja niewiem kiedy przylazl :D i skad mu te zabawki przyszly do glowy :D
 
reklama
Do góry