reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

no to dzien doberek...
kurcze jak mi dziecko kolacje jadlo ok 18.30 to zawolala ok 22.00 i spala do prawie 7.00 :szok:
obudzilam sie cala zalana mlekiem :zawstydzona/y: powinna ze dwa razy mnie zawolac a tu nic
no to ide kawusie robic i powoli towarzystwo budzic ;-)
MILEGO DNIA!
 
reklama
larvunia to Ty pierwsza wstajesz. o matko.
oczy mam na zapalki. mala spi po 12 godzin. dzis nie jadla w nocy, ale wypila butle wody z wit c. z 200ml. no i jak zanslea o 19,30, tak 7,20 oczy jak 5 zł, stanela w lozeczku i zaczela do nas mowic....omg spaaaaaaaaac
 
Future a co Ty tu tak rano robisz ;p
ja to zooobie z rana tez ;p
polozylam sie wczoraj po 24.00 no prawie 1.00 w nocy byla a wstalam przed 7.00 nie jest tak zle :-p
 
helo
kroma- powiedz mi czy wiesz gdzie sa naczyniowcy na NFZ? bo po raz 3 wzielam skierownajie i wypadlo by sie w koncu zapisac;p Jaworuccy przyjmuja na NFZ?

a musze sie pochwalic mlody sie wczoraj puscil ze 4 razy i zrobil po 3 kroki
i wczoraj tez znalazlam 3 zeba i ida 3 kolejne
 
Dzień dobry :)
Pr to gratulacje dla maluszka :))) super !!
A ja zaczynam się coraz bardziej zastanawiać nad drugim bobaskiem ... mała już ma 2 latka skończone ... ehs ... marzenia ...
Miłego dnia ...
 
witam
pr gratki dla malego, madziarena a moze jednak drugie;-) zanim co i jak to mala bedzie miec 3 lata
future o 7:20 to mala wstaje ci akuratnio dobra pora
larvunia mala ci w nocy niespodzianke zrobila
mnie rwa kulszowa zlapala no niech to
 
reklama
Do góry