reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
ciasteczko- nie wiem czy mi kawa podnosi ciśnienie czy nie, ale jak wypiję taką ekspresso to czuję efekt, a jak rozpuszczalną to nic. A co do pracy to jest troszkę jej, ale nie dla każdego, wymagają bóg wie czego i za małe pieniądze, chcą żeby siedzieć w pracy po godzinach i jeszcze w soboty, a gdzie czas na rodzinę. Ja miałam dzisiaj kolejną rozmowę i powiem fajna praca, ale co z tego jak 10 godzin dziennie i jeszcze soboty pracujące, tak to ja robiłam w Uk ale tam wiedziałam za co robię a tu płacą minimum. A reszta na czarno. No cóż cierpliwie szukam :-)
 
czesc laski
ja pije kawe codziennie sypana raz dziennie musze wypic tzn lubie rano:tak:
ja tez rozgladam sie za praca ale poki co u nas co chwile cos likwiduja i dupa...pare miesiecy temy otworzyli texil cieszylo mnie to a z nowym rokiem zamkneli:blink:
wczoraj bylismy u ortopedy z samego rana....menda niechciala mnie przyjac bo nie mialam zaswiadczenia ze maly ubezpieczony..boze co sie dzieje w naszej polsce ze normalnie nie mozna isc do lekarza a skladki trzeba placic....:wściekła/y:
future widze ze szybko sie przywiazujesz do zwierzat;-)tam bedzie mu lepiej skoro sie meczyl...i jak dzis?lepiej ci?
katgen widze ze dola lapiesz coraz czesciej...;-)mam nadzieje ze i dla was nastana lepsze czasy:tak:a izka chodzi do przedszkola?
 
marzenka lepiej. łupie mnie w głowie jeszcze, wiec spoko. gadalismy dlugo z J, że uniknął cierpienia. już nie mowię, ze 150zł za uśpienie, tego się nie liczy. ale wyłam jakby to był moj pies. tzn ten też już był moj, ale mowię o tych moich co mam je w domu. jakbym musiała uśpic, to bym chyba wylądowała w wariatkowie.
nasza staruszka ma już 16 lat, kilka dni temu podsikała pod siebie. i też rozmawialiśy, że może trzeba bedzie uśpić. ale po tym co wczoraj przeszłam, to wiem, ze nie pojade jej uśpić, możę tata, jak znajdzie siłę. nie wiem. ja na pewno nie.

gwiazda nie spi od 7.30, no ale zasnęła mi wczoraj o 19.40...wiec nie mam co narzekać ;)



ciemno jak w doopie, katgen ma racje, nic się nie chce. u nas zaraz bedzie chyba lało. tak ciemno jakby 5 rano.
 
future to se teraz biora za uspienie......
mojego m pies wilczur ma juz 13 lat i od dluzszego czasu sika pod siebie jak dla mnie ledwo co zipie..ale tesciowa niechce go uspic..a ja sie w to nie wtracam...
jak mowicie ze ta zapiekanka z kielbaska jest dobra to moze sprobuje jednak;-)
 
Future ma nie padac, nie kracz!
bo nie bede miala jak po synka wyjsc z mloda... nu nu nu ma nie padac!

moja od 6,30 tez nie spi... gadala do 7,30 az w koncu wstalam :-p
 
a moi sie dzisiaj budzili co chwile na zmiane potem wojowalam z nimi w lozku to janek specjalnie na Amelke wlazil i gadal i ja zaczepial potem ona i tak jak juz musialam wstawac to oni zasneli :no::wściekła/y:
 
reklama
hello ja od 5 nie śpię, młody się buntuje i włącza syrenę, że nie chce spać i nie da się nic z tym zrobić, ale za to choinkę rozebrałam, bo miałam nerwa, że się nie wyspałam i wyżyłam się na niej, bombki ledwo złaziły takie igły grube.
co do jedzenia to ja już jadłam naleśniki z rana, a na obiad ciągle myślę, chyba jakieś warzywne danie chińskie sobie zaserwuję.

to na razie, idę na jakieś zakupy z łobuzami
 
Do góry