reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
ja na chwilkę przywitam się, co miałam napisać to napisałam na zam. nie mam już time a muszę Arka doprowadzić do ładu bo pojadł pisaki młodej. Witam się i ja miałam bigos jeszcze z świąt.
 
Ale nudyyy...
umylam wloski,kawe wypilam i pojde na spacer za troche z psem jak przestanie padac oczywiscie..
zdziwilam sie bo ktos puka do drzwi otwieram a tam pani z kosciola przyszla i przyniosla dla hani paczuszke to co nazbierali na koledzie podzielili widac na dzieci i dostali paczke slodyczy + 10 euro w srodku to sie haneczka zdziwi i ucieszy :-):tak:
bo jest u logopedy to bedzie miala niespodzianke :tak:

ciacho widzisz a ja tylko rozpuszczalna pije albo z automatu senseo kawke :tak:
hej kroma gdzie sie podziewasz...:cool:
 
Zimno mi jakoś, ciemno beznadziejnie i w ogóle jakoś nie mam na nic chęci. Ehh
Chodzę z kąta w kąt. Bez sensu jakoś te dni no. Nie wiem co robić.
Zero jakichkolwiek dobrych wieści, u K. też się w pracy sypie. ehh... Pozytywne myślenie? jaaaaak to robić?
 
owca ja pije rozpuszczalna od wielkiego dzwonu ostatnio bo normalnie zoladek mnie boli tzn. zalezy z jakiej firmy a z automatow to wole herbate :-D a wiesz rozpuszczalna to nie ma nic w spólnego z kawa to tylko z nazwy jest kawa
u nas cos jakby snieg ciut popruszyl:eek:
 
ciasteczko- bo rozpuszczalna to kawa tylko wcześniej parzona i osuszana pod ciśnieniem i powstają takie właśnie chrupki rozpuszczalne, więc ma mniej kofeiny bo jest z niej wypłukana. Ja czasem pije dla smaku rozpuszczalną a dla efektu lubię z fusami pić. Mnie za to goni po kawie.
Katgen- teraz to ciężko, widzę co u M się dzieje w firmie, ciężkie czasu są, i jeszcze początek roku. Trzymam kciuki, żeby wam się ułożyło z pracą.
Owca- moje czorty pilnowałam, młoda szalała, w końcu poszła do łóżka obrażona.
 
reklama
kroma ja pije kawe tylko i wylacznie dla smaku, mi kawa nie podnosi cisnienia itp. co innego herbata wieczorem ja wypije to moge zapomniec ze szybko usne :-D
katgen bedzie dobrze chociaz na rynku pracy niezbyt dobrze
a z tego miasta robi sie dziura, likwiduja linie tramwajowe, ograniczja kursy autobusow, i tak juz rzadziej jezdza a pozniej to nie wiem chyba szybciej bedzie na nogach niz czekac na autobus
 
Do góry