reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Future ludzie rzeczywiscie sa bez serca. albo mysleli ze go zabili i pojechali dalej...:/
Owca daj mi pierooogi...ales smaka narobila...

My po lekarzu. mlody zdrowy, gardlo mial lekko czerwone i wit c moge mu dawac. mowi ze jakas infekcja pewnie przeszla. doslal skierowanie do laryngologa bo prosilam bo w przedszkolu powiedzieli zeby wziac i sprawdzic bo mowi niewyraznie. no i oczywiscie 6 osob sie wpieprzylo w kolejke. mielismy nr 26 ale ludzie sa cwani i przychodza z nr np 15.20 duzo pozniej niz na swoja godzine zeby moc od razu wejsc i tak sobie musialam wszystkich puszczac...:/
 
reklama
hej mycha;-)
marzenka no muszę osobiście przyznać że ten pomysł na....co mycha pisze jest "palce lizać" :tak: też robiłam już u siebie i mojemu smakowało:-)
a za mną ostatnio chodzi fasolka po bretońsku....owca zaraziłaś mnie pomysłem jak robiłaś ostatnio:tak:


MEGI witaj :tak:


hehe a ja grochowa, dziewczyny chcialy ja tez lubie i M

CIASTECZKO Ja też mam ochotę na grochówkę, ale jutro będę robić bo dziś brak produktów a nie mam jak wyjść do sklepu po zakupy.. :wściekła/y:
 
Blond to zapraszam hehe na pierogi..fajnie ze maly ma sie dobrze i jest zdrowy :-) a ludzie nosz kur..:wściekła/y::wściekła/y:szkoda gadac...
a tu ciagle pada wrr....
a ja nie lubie grochowki hehe...:-p
 
Dzieki Owca ale obawiam sie ze zanim dojade to wszystkie zjecie :D a o ludziach nic nie mow...nastepnym razem wezme numerek rano i przyjde przed koncem jej pracy i wejde z biegu bo przeciez mam wczesniejszy...:wściekła/y: co za idiotyczne myslenie...jak dobrze ze do lekarza nie chodzi sie tak czesto bo bym wojne zrobila
 
Dzieki Owca ale obawiam sie ze zanim dojade to wszystkie zjecie :D a o ludziach nic nie mow...nastepnym razem wezme numerek rano i przyjde przed koncem jej pracy i wejde z biegu bo przeciez mam wczesniejszy...:wściekła/y: co za idiotyczne myslenie...jak dobrze ze do lekarza nie chodzi sie tak czesto bo bym wojne zrobila

ech o to sie nie martw :-D zapas w zamrazalce zrobiony przez tesciowa :tak::-D
 
reklama
Do góry