reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Asia ana ktora ty masz to usg? bym zostala moze ale boje sie zeby nie zarazic ciebie i mlodego bo nie jest pewne na 100 ze to nie ta szkarlatyna;/ i tez kurde dopiero po 16 jutro w domu bede bo musze isc do lekarza po pracy jeszcze

ciacho nie strasz mnie ja nie chce kolejnego egzaminu w sniegu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ania no to ulga ze to nie szkarlatyna. hehe cala rodzina pewnie odetchnela :D i moze Jasiowa impreza przynajmniej wypali:) no to zdrowka dla nich i trzymajta o 12 za nas kciuki.;)
Ania ja usg mam w srode. i to o 14.10 wiec tak czy inaczej bedziesz wtedy w pracy:/ dlatego Cie nawet nie pytalam. bo wiem ze jakby to pozniej bylo to bysmy pewnie cos wykombinowaly. pojde do tejrodzinnej i sie dzisiaj wyjasni mam nadzieje.
 
no hej. piesie lepiej, już usiadł nawet. jedzie na nurofenie truskawkowym haha. dziś bylam u weterynarza, okazuje się, ze rana głęboka, ale kręgoslup caly. cos z tą nózią. moze biodro. dzis popoludniu jak jacek wroci to pojedziemy na rentgena. no kasa, oczywoscie ze kasa pojdzie, i to nie malo. ale co mam go uśpić? a moze zostawić w lesie jak inni by zrobili. nie umiem tak pojedziemy na rentgen, zobaczymy co mu jest, i pozniej się bedziemy martwic co z nim dalej. jak sie da, to bedziemy rtowac, jak nie, to uspimy.
śpi caly czas, dostaje mleko wczoraj pol kielbaski. no zobaczymy
 
a moze ktos wyrzucilam psa np.z auta? takich bezduszych ludzi nie brakuje:-(
moi rodzice maja taka suczke wlasnie ktos wyrzucilam, a oni ja przygarneli, pies jest super:-) mloda ja szarpie to nic nie robi ale tez to juz ucieka jak go widzie:-D:-D
 
Hej Wam wszystkim.

Pr no szkoda ze sie udalo ale napewno zdasz za drugim razem :) ja tez sie zastanawiam czy nie pojsc, bo nie chce po nowemu zdawac a podobno chca zmienic i od czerwca maja byc te nowe egzaminy...

Future- ja ci powiem ze moja tez miala problemy z zasypianiem ja np mojej skracalam drzemki w ciagu dnia i nie pozwalam jej zasypiac juz pod wieczor ( tak o takiej godzinie jak jest teraz) bo wtedy gwarantowane bylo nie spanie do 24... poprostu bawilam sie z nia wyglupialam az padnie i powiem ci ze podzialalo, i teraz godzina 20-21 ona mi juz spi. Juz sie tak ustawila i mi to na reke bo mam reszte wieczoru wolna.


NIUSKAA ostatnio jakoś w tamtym tygodniu mówili we wiadomościach, że w tym roku jeszcze zasad na prawko nie zmienią bo instruktorzy itp jeszcze nie są przygotowani na takie coś. Ogólnie w połowie lutego miały wejść te zmiany ale na razie nie wejdą, dopiero od przyszłego roku z tego co mówili w informacjach :tak:


czesc
ja pol nocy spalam u daw i mozna by powiedziec ze sie wyspalam...
larvunia ale ci menda dogadala..co za wredna malpa.....nie lubie takich osob...
znow brzydka pogoda buuuuuuuuu
my wczoraj wyszlismy na spacer i momentalnie zaczelo padac dobrze ze wczesniej nie wyszlismy bo lipa by byla atak podjechalismy autem do biedry....
aneteczka wolne mialas?jak sie mieszka na nowym?
future a jak ci sie obudzi w nocy to nie dajesz najpierw pic?
mycha narazie to odechcialo mi sie robic takich rzeczy zadnych nowosci:-D
pytalas o sprzet a patrzalas na allegro?tez sa w miare cenowo


MARZENKA haha ale ta z kiełbaską i cebulką mówię Ci warta spróbowania jest, zapytaj megi - pierwszy raz ją u Nas jadła :tak: a co do sprzętu to ceny są różne i niby sobie coś wyczaje ale później ktoś podbija np cenę i Mnie już nie stać, cały czas siedzę na allegro i sprawdzam... :sorry:


Hej !
dziekuje w imieniu corci za zyczonka,tak mam juz duza pannice a ja wciaz taka mloda haha :-D
smaze im frytki i rybke a dla nas jest fasolka :tak:
na 15:30 trzeba mloda zawiezc do kosciola...i tak dzien leci...

PR to ci maly szkodnik haha fajne sa takie male lobuziaki :-):-)

Pozdrawiam


OWCA spóźnione życzenia dla córci, ale jak najbardziej szczere 1oo lat :tak: i wszystkiego o czym marzy :-);-)


moja padłą, ale kroma tak jak ty mowisz, moja pol nocy przewyla, i do poludnia tez wyła. zasnela kolo 5. a o 6 zbudziła się w krzykiem. ale zaglądałam do gęby i widzę, ze się przebijają chyba dwójki u góry, albo trójki, nie wiem, niby oddalone od siebie trochę, ale chyba dwójki powinny nie??



wczoraj o 18.50 moja kolezanka urodziła Marcelinkę, ale mała w inkubatorze, bo bardzo się zmęczyła. cięzki prod.
miala termina na 28 grudnia i ja przetrzymali do wczoraj. wywoływali. od 12 się mećzyła, a o 18.50 zrobili cesarkę.
naprawdę w tym gorzowie, to szkoda słów, nie chcą cesarek robić wogole...
no i kolezanka miala podwyższony stan wod płodowych, wiec niewiadomo czy wszystko bedzie okej. zobaczymy,


edit.
wlasnie się dowiedzialam, ze siostra mojego taty miala w nocy rozlegly zawal i lezy na intensywnej w zielonej gorze. fuck!


córcia tej mojej kolezanki co urodziłą, dostała 5 punktów tylko, wody byly zielone i male lekko niedotleniona. nic jej nie chcą powiedziec. Masakra....

hej, a my dziś z mężem zgarneliśy rannego pieska. byla zmarznięty, mokry, a teraz się okazuje jak się obrócił, ze ma rozcięte biodro. dostał samochodem. chyba nie wstaje. jutro o 8 przyjedzie weterynarz. kazał dąc mu nurofen (od helenki) zapewnić ciepło, i opatrzyć rane, ale rana krwawi trochę i narazie nic mu nie robiłam. niech najpierw zacznie działac nurofen. musze obciąć wlosy i polac wodą ulenioną i gazą opatrzyć. taki sliczny, ze szok. spi sobie w lazience. ale jak połamany, to bede kazała uśpić. bo nie bede go leczyć, bo nie stać mnie na to. ale nie moglam go nie wziąć. trzeba być bez serca, zeby go zostawić na poboczu. eh.


FUTURE zdrówka dla córeczki koleżanki i oby wszystko dobrze sie skończyło, a jak tam siostra Twojego taty??
No i Ty kobito to masz wielkie serce, Ja też bym zabrała tego psiaka, tak bardzo chcę mieć psa, może za kilka m-cy będę mogła sobie pozwolić na tę przyjemność i zaadoptować jakiegoś :tak::-)


No a My od piątku do wczoraj byliśmy u Moich rodziców, remont sypialni robią i mąż im pomaga, więc trochę posiedzieliśmy, na razie zerwali tapetę w pokoju i coś tam skuli a od jutra bodajże pełną parą zaczną tam robić wszystko... :tak:
A My jutro mamy szczepienie i chyba bilans Wojtka, bo do tej pory wezwania nie dostaliśmy na bilans a mieli wysyłać porażka jakaś normalnie w tym zapiździałym M-czu........ :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
hej mycha;-)
marzenka no muszę osobiście przyznać że ten pomysł na....co mycha pisze jest "palce lizać" :tak: też robiłam już u siebie i mojemu smakowało:-)
a za mną ostatnio chodzi fasolka po bretońsku....owca zaraziłaś mnie pomysłem jak robiłaś ostatnio:tak:
 
Witam ponownie !!
w domu,zajadam sie pizza i pranie sie kreci :tak:
na dworze beznadzieja i pada deszcz..

Future masz wielkie serducho :-) mam nadzieje ze bedzie dobrze z pieskiem :-)

Mycha dzieki za zyczonka :tak:

Megi to dziela z fasolka :tak:

U nas wczorajszy rosol i pierogi :tak: a pozniej jeszcze wypad do logopedy a jutro dentysta znowu sie zaczyna latanie :tak:
ide na ebay w poszukiwaniu lozka do pokoju mlodego :tak:
 
reklama
no hej laski. ciacho on chyba oderzony, bo jakby wyrzucony z samochdu, to bylby polamany, jakby po asfacie przeleciał, to bylby obdarty, a on ma 10cm żywego miesa odsłoniętego. a w srodku troche poszarpane. i nie ma kawałka skóry. wet powiedzial, ze najprawdopodobniej uderzony, ale nigdy nie wiadomo. najpierw myslal, ze pogryziony, ale wykluczył. ja bym nachętniej pojechala, ale nie mam jak, zaraz do pracy. no musi psiurek poczekac. o 16 jacek wraca, to pojedziemy,.

mycha - moja ciocia już lepiej. już wczoraj wieczorem przeniesli ją na normalną sale. bedzie dobrze. ciocia ma dopiero 54 lata. poza tym dba o siebie. a teraz bedzie msuiala bardziej zadbac. ;)
 
Do góry