reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Future tak, zwykłe fajki, narazie wspomagam się e-papierosem.... ale widzę że jestem w stanie pozbyć się tego calkiem;)
 
reklama
Cześć Wam jestem jeszcze w szpitalu ale jutro wychodzimy do domku:) Mały jest słodki, ciągle by pił i pił daje mi popalić ale co tam trzeba przywyknąć...nie mogę się doczekać wyjścia, nudy jak nie wiem co na dodatek sama na sali leżę od wczoraj. Jeśli chodzi o samopoczucie to całkiem nieźle się czuję...rana jeszcze szczypie no ale co się dziwić dopiero 3 doba leci...no i na przeciwbólowych jadę więc jakoś znośnie jest. Dziękuję wam za gratulacje i opinie pod fotkę. W domujak się ogarnę to zrobię małą sesję i dam do galerii:) tymczasem pozdrawiam :**
 
Witam się i Ja.
Co do bólu głowy to już sama nie wiem czy bolą oczy a od tego głowa czy na odwrót, ale zgadzam się z tym że jestem trochę przemęczona i może to jest powodem bólu głowy, oczu itp., kręgosłup też tak się daje we znaki że szok, nie mogę za długo siedzieć w jednej pozycji bo wyrobić nie mogę.... :no: no mam nadzieję, że z czasem trochę się to jakoś unormuje i będzie w miarę ok...
Megi witaj, no jeszcze będzie boleć skoro i Mnie jeszcze boli, ale już najgorsze za Nami :tak: która następna będzie z brzuszkiem chodzić? ;-)

Później was spróbuję podczytać i nadrobić troszkę....
 
Wrocilam uff..wyrobilam sie hehe

kupilam na prezent ksiazke :tak: taka jakby encykolopedia dziecieca :tak:
byla przeceniona i nie wiedzielam co mam kupic wiec to wybralam a co tam...;-)

Future wszystkiego naj naj dla twojej Helenki z okazji pol roczku :-) niech rosnie dalej zdrowo :-) ale zlecialo dopiero taka mala kruszynka byla a tu juz panienka rosnie :tak:

megi hej...super ze jutro idziecie juz do domu :-)
Fajnie ze czujesz sie w miare ok :tak: a Pawelek no coz troszke musi dac popalic hehe ale musicie sie siebie nauczyc jak to mowia i bedzie dobrze :-)

Mycha a jak twoj maluszek grzeczny? daj jakies fotki jak bedziesz miala chwile czasu :-)

Katgen powodzenia oby tak dalej :-)

Pr no to trzymamy dalej hehe zdradz co to za praca?..a tu gdzie teraz robisz to chcesz sie zwolnic?

Dobra ide cos porobic pozniej sie odezwe :-)
 
Wrocilam uff..wyrobilam sie hehe

kupilam na prezent ksiazke :tak: taka jakby encykolopedia dziecieca :tak:
byla przeceniona i nie wiedzielam co mam kupic wiec to wybralam a co tam...;-)

Future wszystkiego naj naj dla twojej Helenki z okazji pol roczku :-) niech rosnie dalej zdrowo :-) ale zlecialo dopiero taka mala kruszynka byla a tu juz panienka rosnie :tak:

megi hej...super ze jutro idziecie juz do domu :-)
Fajnie ze czujesz sie w miare ok :tak: a Pawelek no coz troszke musi dac popalic hehe ale musicie sie siebie nauczyc jak to mowia i bedzie dobrze :-)

Mycha a jak twoj maluszek grzeczny? daj jakies fotki jak bedziesz miala chwile czasu :-)

Katgen powodzenia oby tak dalej :-)

Pr no to trzymamy dalej hehe zdradz co to za praca?..a tu gdzie teraz robisz to chcesz sie zwolnic?

Dobra ide cos porobic pozniej sie odezwe :-)

Pr no to będziemy nadal trzymać kciuki, oby się udało :tak:
Katgen także życzę powodzenia, oby udało Ci się rzucić te świństwo :tak:;-)

Madzia a Mój maluszek odpukać grzeczny jest, chyba się sprawdzi tak jak mówiła siostra i inni, że Jaś będzie przeciwieństwem Wojtusia bo Wojtuś to taki diabełek z różkami ;-) no na razie ma 2tyg z hakiem to grzeczny zobaczymy czy później też taki będzie ;-):-p no a fotki właśnie kilka wrzuciłam na tajny :-) więc zapraszam...
 
hej kobiety

nie odzywałam sie bo kompa nie miałam teraz P. mosiał mi kompa zstawic wiec jestem :-)
U nas jakos leci Natala juz pyskuje i jest dziewczynką, Zosia to szatan ma codziennie guza na głowie o co juz sie martwie a gada potrafi juz wiele słów ktore wrecz wykrzykuje.
Ja walcze zeby wrocic przynajmniej do zblizonej swojejej wagi :-)
do tego ciagle remontujemy po mału i zawsze wyskoczzy jakis inny wydatek ale do świ ąt chyba sie ogarniemy. :-)

Pozdrowionka i buziaki dla dzieciaczków
 
reklama
Do góry