reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

halo;]witam sie sobotnio z pracy;p trza zarobic na zderzak hahahanie wiem co tam u was moze nadrobie;p niusska- jakie wieczor??:> moze M da sie namowic na pilnowanie dzieci;p
 
reklama
FUTURE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZDROWKA,SZCZESCIA POCIECHY ZE WSPANIALEJ RODZKINKI I KASIURKI :-)


a tak wogole witam sobotnio !!
dzis sama do wieczora z dzieciakami siedze chyba na leb dostane hehe
za oknem slonko,pranie sie kreci kawa stygnie :tak:
za jakis czas jade z dzieciakami do centrum polazic po sklepach musze kapcie do przedsz kupic mlodemu a mlodej parasol bo ma polamany :-D...

Pr pracuj pracuj hehe...:-)

no to tyle milego dnia wam zycze kochane :-)
 
hej z kawą;-)


Magda to udanych zakupów:tak:

PR a ty na wieczór w pracy, z rana znowu, chyba faktycznie drogi ten zderzak:-p

a my wczoraj byliśmy w kinie na smerfach, fajne nawet, małemu się bardzo podobało a mnie troszke irytowały komentarze dzieciaków:sorry: a sporo ich było ... chyba już się nie nadaje na drugię dziecko:-p
 
martucha- heheh nie no wieczorami nie siedze w pracy;p;p a jak mozna dorobic to czemu nie hih;p
ty za stara- ja ci dam do roboty bys sie w koncu wziela i postarala o siostrzyczke albo braciszka dla Niko;p
PS. jak tam z nozka? staje juz na nia?

Future- 100 lat:*:*:*:*:*:*:*:*
 
PR coś czuję że chyba młody zostanie jedynakiem, nie mam już takiej cierpliwości jak kiedyś:no:;-)
a z nóżką ok, dzięki. Stawać za bardzo nie chce ale jest lepiej niż wcześniej. Mam nadzieję że we wtorek jak już ściągną ten bucik gipsowy to się zacznie przełamywać do chodzenia:tak:
 
Dzień dobry, zakupy zrobione, chatka ogarnięta, zupka wstawiona (krupnik) i teraz czekam za córcią i mężem bo wracają do domku od rodziców.

FUTURE- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA, 100 LAT I POCIECHY Z RODZINKI:******
 
kochana Future dla CIebie po raz drugi zycze CI na różowo ;-):

Ogniki świeczek zdobią tort urodzinowy
Drżący blask ich rozsnuwa nastrój wspomnieniowy
Świeczki te, choć minionych już lat są symbolem
Niech będą w Twoim życiu jasnym reflektorem

Każdy rok, choć był inny, był tak samo ważny
Bo każdy wiek człowieka jest wiekiem poważnym
Coraz więcej rozumiesz, wciąż wiedzieć chcesz więcej
Coraz bardziej masz wprawne i pomocne ręce

Zbierasz swoje doświadczenia, wciąż uczysz się żyć
Jednak w życia labiryncie trudno znaleźć nić
Tę, która by pomogła pułapki ominąć
Czyhające na ciebie z niewiniątka miną
Nie przejmuj się guzami, choć tak mocno bolą
Złe pokusy pokonuj swoją silną wolą
Wszystkie smutki, radości których wciąż doznajesz
To, można rzec inaczej- życie swe poznajesz

Niech więc Twoje marzenia zawsze się spełniają
Niechaj wszyscy wokoło zawsze Cię kochają
Niechaj z Tobą w parze zawsze szczęście chodzi
W szkole i w czas relaksu zawsze się powodzi

Życzę też Tobie w tym dniu uroczystym
Byś ten świat poznawała zawsze z sercem czystym
Czyste serce to przecież jest czyste sumienie
Stokroć razy ważniejsze niż marzeń spełnienie
:******
 
reklama
Katgen nie przyjechalas to sobie brata z przyszla bratowa zaprosilam hehehehe, beda nocowac u nas bo moj chce sie napic z nimi nie byloi na chrzcinach malej bo akurat im sie wyjazd nalozyl w gory. Moj juz ciasto pichci ;-) Ja krupniczek ugotowalam a mlody skacze przed tv , kupilismy kinecta mu :-) mowie Wam ile ma frajdy. POLECAM kazdemu dziecku :tak: Ma gdzie w koncu energie spalac, mokry jest zawsze i kapiel musi brac po takich wyglupach :-D:-D:-D A jaka my mielismyu z siebie nabite jak my zaczelismy w to grac z moim blahahahahah, cycki musialam trzymac jak skakalam bo to trzeba sie ruszac na maxa przy tym :rofl2::-D
dobra ide pieczarki obierac... z kurakiem i ryzem + zupka dzis :cool2:
 
Do góry