reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

madziarena ale tylko do niedzieli i z nowu bedzie ladnie ;-) Ja juz pochowalam kozaki i zimowe kurtki i szaliki grube i grube czapy ;-) I nie mam zamiaru witac znowu sniegi!!!! ;-)
 
reklama
a u mnie jeszcze wisza na wieszaku kurtki zimowe, i nawet cienka czapke nosze,
co do butow to i tak nosze trekingowe wiec je naswet zima nosialam:-D
 
czesc ;-)

Larvunia jak golonko wychodzi to znaczy , że nie jest tak źle hehe :-D
powiem ci , ze myślałysmy z Kasik o przyjezdzie do was, ale jak narazie musi to poczekac niestety...
ale prędzej czy później nawiedzimy cie :-D

Mycha PW
 
halo z rana;] firany sie piora a potem umyje okna;]
i kurde musze zadzwonic zeby przyszli z rekamacji do pralki bo mi cos guziczki od programatora niedzialaja moge wlaczyc dopiero po dluuugich probach grrrr
A moj jedzie na miesiac na Slowacje.... wyjezdza w poniedzialek.
daffi- mlody ok oprocz tych chrostek wygladaja jak tradzik niemmowlecy zaczelam mu smarowac sudokremem buzke bo tak wyczytalam na jakims forum zobaczymy czy pomoze
 
no dam rade dam juz soabie zalatwilam pomoc hehe na 1 tydzien przyjdzie mojego siostra a potem do rodzicow na kilka dni pojedziemy io potem znow przyjdzie siostra heheh tak wiec nie bede sama;p uuu alarm z lozeczka sie wlaczyl;p trezba dzieciaki poubierac z pidzam;p bo nbiedawno wstalismy
 
reklama
wezcie mojemu mlodemu cos powiedzcie bo on sie do siedzienia pcha.... malo ze lowe ciagnie jak za raczki go ciagne bo on juz siada posdciegniety za lapki i sie wkurza ze mu niepozwalam
madziarena- odcyckowalas Amelke? na jakiej dietce jestes?
 
Ostatnia edycja:
Do góry