reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
dzieki lili kochana jestes:-) ale zawsze jak czlowiek cos robi to uwaza ze mogloby byc lepiej:-)
a jak w smaku to jeszcze nie wiem ale to jest ciemny biszkopt bita smietana
 
widze ze na forum jedna od drugiej to zdolniejsza :tak:
ciacho jak niezadowolona jestes !! torcik wyglada super i pewnie tak smakuje :-):-)

ja sie jednak wzielam i umylam moje okno balkonowe :tak:
do tego przygotowalam juz chrupiace kaski z winiary na obiad
i teraz czekam na hanule :tak:
 
no prosze jak się chwalą ;)
ciacho gdybym nie karmila, to już bym ci zjadla caly ten tort. ja jestem strasznym lakomczuchem, a jak narazie tylko biszkopty. no i lody ;)

lili ja nie wybudzam malej, dzis w nocy chciala czesciej, to wstawala co 2 godziny, wiec po co mam ją budzic.. raz zje co 2 a raz co 4 godziny i sie rowna. wazne, ze troszke przybiera moje slonko *
 
future u mnie tez tak bylo i ja szymka nie wybudzalam ani hani :no:
jak byli glodni to sie sami budzili heh

a ile malutka teraz wazy wiesz ??
 
future ja zawsze tu pokazuje co tam "ulepilam":-D:-D upieklam jeszcze makowiec:-)
fajnie ze malutka zdrowo rosnie
madzia moje okna tez sie prosza o umycie:sorry:
 
Ha ha ciacho troche nie po drodze mi :-D:-D

wlaczylam frytkownice i zaraz wrzucam fryty bo juz mnie ssie glod :-D

to narazie ...

ale suuuper slonce mam na balkonie 23 st :szok::-)
 
madzia ja nie w tym sensie napisalam, zesmy sie dogadaly jak dwie blondynki:-D:-D
ja dzisiaj bez obiadu bo tort i ciasto i mufinki oraz salatka wiec starczy
 
reklama
ja jzu pomylam okna i powiesilam firany i od razu jasniej w domu i swiat widac;p Amelka wyciagnelam ciotke do MC a mlody wlasnie zasnal;]
magda- tak do pracy
 
Do góry